Mateusz Morawiecki zaapelował do rodaków. Premier na antenie Polsat News wygłosił mocne słowa. Sprawa dotyczy drugiej tury wyborów prezydenckich, która zbliża się wielkimi krokami. Premier swoimi słowami uderzył w politykę Trzaskowskiego, tym samym pokazując jednogłośne poparcie dla obecnego prezydenta Polski – Andrzeja Dudy.

Od wielu tygodni cała Polska żyje wyborami. Również w telewizji nie mówi się o niczym innym, niż to, kto przejmie sprawowanie nad naszym krajem. Głos w tej sprawie zabierają publiczne osobistości, w tym rzecz jasna politycy. Każdy z nich ma swoje zdanie, którego nie boi się głośno wygłosić. Tak też stało się w przypadku Mateusza Morawieckiego. 

Mateusz Morawiecki apeluje do Polaków

Premier na antenie Polsat News zaapelował do Polaków. Wyraził także swoje zadowolenie z tak ogromnego poparcia dla obecnego prezydenta – Andrzeja Dudy. A także totalną dezaprobatę dla jego obecnego rywala- Rafała Trzaskowskiego.

– W drugiej turze wyborów każdy musi sobie zadać pytanie: czy chce, żeby kontynuowany był program zgody, jedności, czy ma to być wojna na górze, kłótnie tak jak reprezentuje to Rafał Trzaskowski ze swoją formacją – powiedział premier.

  1. W końcu wiadomo, jak wygląda żona Michała Wiśniewskiego. Fani nie kryją zachwytu
  2. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  3. Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

Mateusz Morawiecki i jego mocne słowa

Premier nie ukrywał ogromnego zadowolenia z obecnych wyników głosowania.

– To jest dwa miliony więcej niż jego główny kontrkandydat, a także 3 miliony więcej niż było to pięć lat temu – podkreślił Morawiecki. 

Należy zaznaczyć, że ze wstępnego sondażu z dnia wczorajszego wynika, iż obecny prezydent – Andrzej Duda zdobył aż 41,8 proc., natomiast jego największy rywal – Rafał Trzaskowski, 30,4 proc. Tuż za nimi znaleźli się Szymon Hołownia – z 13,3 proc., i Krzysztof Bosak – 7,4 proc. Frekwencja na pierwszej turze wyborów wyniosła 62,9 proc. Wszystko zależy od drugiej tury. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

morawiecki
fot. facebook.com/Mateusz Morawiecki, screen z wideolekcji

Padły mocne słowa z ust premiera. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. 5 oznak, że on ci się zaraz oświadczy. Wszyscy zakochani mężczyźni robią jedną rzecz
  2. 6 osób straciło życie, dramat w poniedziałek. Porażająca wiadomość ze świata
  3. Zwrócili rowerzyście uwagę, nie mogli przewidzieć reakcji. Wstrząsające nagranie, mężczyzny poszukuje policja
  4. Kobieta chciała ośmieszyć baristę, bo nie chciał sprzedać jej kawy. Chłopak nie mógł przewidzieć, co zobaczy kolejnego dnia w internecie
  5. Zwrócili rowerzyście uwagę, nie mogli przewidzieć reakcji. Wstrząsające nagranie, mężczyzny poszukuje policja
  6. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Zofia Karpiel-Bułecka

Źródło: polsatnwes.pl 

 

 

 

Poprzedni artykułSłodki piesek obchodzi urodziny. Czego życzysz wesołemu zwierzaczkowi?
Następny artykułSzymon Hołownia podjął nieoczekiwaną decyzję. Nikt nie spodziewał się podobnej deklaracji, zaskoczył całą Polskę
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.