Mateusz Morawiecki z żoną i dziećmi! Premier opublikował intymne zdjęcie ze swoimi ukochanymi. Aż ciężko uwierzyć, że polityk zdecydował się na pokazanie tego zdjęcia!

Premier Polski stawia na bardzo rodzinny wizerunek, co z pewnością zapewnia mu ogromne poparcie wyborców! Ostatnio opublikował na swoim Twitterze przeurocze zdjęcie z rodziną. Mateusz Morawiecki z żoną i dziećmi wygląda na naprawdę zgraną paczkę. Co wiemy o rodzinie premiera?

Mateusz Morawiecki z żoną i dziećmi

Premier opublikował rodzinne zdjęcie na swoim Twitterze, gdzie dzieli się z wyborcami nie tylko swoimi działaniami na polu polityki, ale także zdjęciami z czasu wolnego. Tym razem pokazał rodzinną wycieczkę rowerową po Parku Kampinoskim! Na zdjęciu widnieje Mateusz Morawiecki z żoną i dziećmi, wszyscy na rowerach na łonie natury. Polityk dodał podpis zachęcający do korzystania z uroków polskiej przyrody.

– W tę piękną niedzielę zachęcam wszystkich do wskoczenia na rower i zabrania rodziny na wycieczkę. Kampinos to doskonałe miejsce na rowerowe wyprawy – czytamy.

Kim jest żona Mateusza Morawieckiego?

Iwona Morawiecka jest bardzo tajemniczą postacią, nie wiadomo zbyt wiele na temat tego, czym zajmuje się zawodowo. Możemy przypuszczać, że żona premiera poświęciła się życiu rodzinnemu. Jest jego rówieśniczką i podobno poznali się jeszcze w szkole! Jeszcze przed ukończeniem studiów stanęli na ślubnym kobiercu.

Czy Mateusz Morawiecki ma dzieci?

Mateusz Morawiecki ma aż czwórkę dzieci! Dwoje z nich to już dorośli – Aleksandra i Jeremiasz to biologiczne dzieci premiera i jego żony. Kilka lat temu do rodziny doszła kolejna dwójka pociech, Ignacy i Magda, którzy uczęszczają do podstawówki. To oni widoczni są na zdjęciu z Twittera, na którym Mateusz Morawiecki z żoną i dziećmi pozują w lesie. Dwójka młodszych dzieci polityka jest adoptowana. Siostra Morawieckiego, Marta Morawiecka w rozmowie z Super Expressem pochwaliła brata w roli ojca i zdradziła, że jest bardzo odpowiedzialnym rodzicem.

– Mimo ekstremalnie wielu zadań i ogromnej odpowiedzialności, jaka spoczywa na premierze, Mateusz nadal pozostaje czułym i troskliwym tatą. Bardzo kocha swoje dzieci. Mojemu bratu należy się szacunek za tą postawę. Podziwiam mojego brata za to co zrobił lata temu w kwestii adopcji, bardzo go szanuję za to i kocham – czytamy.

Trzeba przyznać, że premier ma naprawdę wielkie serce. Widać, że Mateusz Morawiecki z żoną i dziećmi tworzy zgraną rodzinę.

ZOBACZ RODZINĘ PREMIERA:

mateusz morawiecki z żoną i dziećmi
facebook.com @Kancelaria Premiera

Mateusz Morawiecki jest bardzo rodzinną osobą.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułBedlington terrier. Czuły i inteligentny pies, który kocha się ruszać
Następny artykułMateusz z Fit Lovers uszkodził kręgosłup fance! „Żałuję tego z każdą sekundą”
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.