Matka 5-letniej dziewczynki została zatrzymana przez policję. Powodem było jej zachowanie wobec dziecka. Trudno wyobrazić sobie, że można w taki sposób traktować swoją córkę. Na szczęście ktoś postanowił zareagować. Kobieta aktualnie przebywa w areszcie. Krzywdy, jakie wyrządziła dziecku, są niewyobrażalne.

Matka 5-letniej dziewczynki robiła jej rzeczy, które nie mieszczą się w głowie. Na szczęście zostały powiadomione odpowiednie służby, które zatrzymały kobietę i odseparowały od niej dziecko. Jak się okazało w trakcie dochodzenia, zachowanie kobiety miało miejsce prawie od trzech lat.

Matka zatrzymana przez policję

Służby policji otrzymały informację na temat znęcania się psychicznego i fizycznego matki nad 5-letnią dziewczynką. Od razu po wpłynięciu informacji do legnickiej policji, podjęto odpowiednie działania. Dzięki zaangażowaniu policji udało się zastosować wobec 31-latki natychmiastowy areszt, który potrwa miesiąc.

Na podstawie dowodów zebranych przez policję i prokuraturę można udowodnić kobiecie, że znęcała się nad swoim dzieckiem aż od trzech lat. Według ustaleń śledczych  krzyczała na dziewczynkę, biła ją i poniżała. Ośmieszała i groziła pozbawieniem zdrowia i życia. To nie pierwszy raz, gdy kobieta tak traktuje małe, bezbronne dziecko.

  1. Kobieta chciała uczcić koniec kwarantanny. Finał niewinnego spaceru okazał się tragiczny
  2. Jak wyglądały ostatnie chwile Kacperka przed zaginięciem? Rekonstrukcja zdarzeń przyprawia o ciarki
  3. Mieszkańcy bloku są wściekli. Nie mogli uwierzyć, co było ukryte w ich własnych domach

Dziecko jest już bezpieczne

Prokurator przedstawił kobiecie zarzut znęcania się nad dzieckiem psychicznym i fizycznym. Sąd na wniosek prokuratury i policji zgodził się na zastosowanie najsurowszego środka zapobiegawczego, to jest miesięcznego aresztu. W tym czasie kobieta stanie przed sądem. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Dziewczynka jest bezpieczna, znajduje się pod opieką swojego biologicznego taty. Krzywda, jaka została jej wyrządzona, może spowodować poważną traumę w świadomości dziecka. Policjanci apelują, aby w razie jakichkolwiek podejrzeń o przemoc domową, zarówno psychiczną jak i fizyczną, która może mieć miejsca tuż za naszą ścianą, należy koniecznie o tym powiadomić konkretne służby. Może to być MOPS, policja lub specjalny telefon dla ofiar przemocy w rodzinie: 801-120-002.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
fot.policja.pl

Policja i prokuratura złożyły wniosek o zastosowanie najsurowszej kary zapobiegawczej. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. „Kto normalny robi remont o tej porze?”
  2. Ekspert WHO zdradził pochodzenie koronawirusa. „Jesteśmy pewni”
  3. Skorzystałeś z oferty w Biedronce? Trwa dochodzenie, mogą wyciągnąć konsekwencje od pracowników
  4. Studentka przestała odbierać telefony, znajomi zaczęli się martwić. Pomogła im aplikacja na telefon, niestety było za późno
  5. Kasia Kowalska zwróciła się do swojej córki. Już wszyscy wiedzą, co chciała jej przekazać
  6. SE: Kacperek mógł zostać porwany. Matka chłopca ujawniła porażające szczegóły

źródło: policja.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl