Matka postanowiła uprać swoje dziecko. Pomimo tego, że brzmi to naprawdę absurdalnie i niedorzecznie, sytuacja wydarzyła się naprawdę. Bezduszna kobieta włożyła dziecko do pralki i ją włączyła. Jak tłumaczy swoje zachowanie? To przecież oczywiste. Według mamy chłopiec sam wszedł do środka i się zatrzasnął. 

5-latek przeżył prawdziwy dramat. Piekło, które zgotowała mu własna matka najaprawdopodbniej odbije piętno na całym jego zyciu. Chłopiec w wyniku karygodnych poczynań mamy stracił przytomność, a zadrapania i sińce na całym ciele każdego dnia przypominają a traumatycznych zdarzeniach. Co ciekawe, rodzicielka twierdzi, że maluch sam zatrzasnął się w maszynie. 

Matka włożyła dziecko do pralki 

30-letnia Heather Oliver wraz ze swoim 5-letnim synkiem mieszkała w Elwood w USA. Wstrząsającymi informacjami na temat karygodnego zachowania matki żył cały świat. W trakcie przesłuchań kobieta przekonywała funkcjonariuszy, że tego dnia nieco wcześniej niż zwykle położyła synka spać, a sama w nocy wstała tylko po to, by napić się mleka. To właśnie wtedy usłyszeć miała dźwięk włączonej pralki. 

Niezwłocznie poszła więc sprawdzić, co się dzieje. Kiedy wbiegła do pralni, zobaczyła, że w bębnie znajduje się jej 5-letni synek. Policjanci zupełnie nie wierzą w zeznania kobiety. Test jednoznacznie wykazał, że woda nie zacznie się nabierać, dopóki pralka jest niedomknięta. 

Chłopiec trafił do szpitala 

5-latka do szpitala zabrał ojciec, który zauważył jego niepokojący i pogarszający się stan zdrowia. Mężczyzna jednoznacznie zaprzeczył, aby jego ukochana mogła dopuścić się takiego czynu. Nigdy nie była agresywna względem ich pociechy. Nie potrafi jednak logicznie wytłumaczyć, jak dziecko mogło zatrzasnąć się w pralce. 

Heather oskarżona została o zaniedbanie własnego dziecka i spowodowanie licznych obrażeń oraz utraty zdrowia. Co ciekawe, chłopiec kilka dni po zdarzeniu wyznał funkcjonariuszom policji, że mama tego dnia była dla niego wyjątkowo niemiła.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Matka
pixabay.com @jarmoluk

Matka uprała swojego synka. 

Matka
unsplash.com @benwhitephotography

Kobieta wszystkiemu zaprzecza. 

Matka
unsplash.com @hermez777

Według niej chłopiec sam wszedł do pralki. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: znany polityk niespodziewanie trafił do szpitala
  2. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  3. Znaki zodiaku, które się przyciągają. 3 pary, które stworzą najlepsze duety w miłości i przyjaźni
  4. Ślub kościelny? W 2020 ksiądz ma nowe prawa. Będą szczegółowe rozmowy z narzeczonymi
  5. Michał Wiśniewski i „Ich Troje” wracają z nowym teledyskiem. Wokalistką znów została Justyna Majkowska
  6. Agnieszka Chylińska powiedziała kilka słów o swoim dziecku, po czym zalała się łzami. Trudno powstrzymać wzruszenie
Poprzedni artykułUwielbiana aktorka urodziła w wieku 47 lat! Znamy płeć i imię dziecka
Następny artykułDoprowadził do śmierci córkę legendarnej piosenkarki. Zmarł tak jak ona, miał 30 lat
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.