Matka i oprawca małego dziecka odpowiedzą przed sądem. Grozi im surowa kara. Kobieta 3-latka była znana opiece społecznej. Bierność matki i brutalność jej partnera doprowadziła do tragedii. Czy można było tego uniknąć?

Partner matki 3-letniego Tomka spowodował śmierć dziecka. Jak donosi se.pl chłopiec był wielokrotnie bity i maltretowany. Zmarł na skutek bezpośredniego ciosu w głowę.

Matka i oprawca doprowadzili do najgorszego

Do wydarzenia doszło 13 listopada. Rozprawa w tej sprawie rozpoczęła się 2 sierpnia. Tomuś był najmłodszym z 7 dzieci Angeliki L. (35 l.). Jej partner Radosław M. (35 l.) okazał się brutalnym i okrutnym ojczymem.

Według relacji se.pl Radosław M. regularnie znęcał się nad chłopcem. Kopał go, bił, zamykał w szafie i piwnicy. Tomuś, po kolejnym ciosie prosto w głowę stracił przytomność i już jej nie odzyskał. 3-latek zmarł w listopadzie. Teraz rozpoczął się proces mężczyzny, a także matki chłopca, która na wszystko patrzyła bezczynnie.

  1. Widzisz podobny znak obok swoich drzwi? Uwaga, policja ostrzega, możesz być w poważnym niebezpieczeństwie
  2. Uwaga: zmiany w kodeksie pracy. Jest potwierdzenie rządu, czeka nas prawdziwa rewolucja
  3. Smutne, niespodziewane sceny w Wiadomościach TVP. Do akcji ruszają dziennikarze Tadeusza Rydzyka, będą chronić przed LGBT

Bierność matki równie niebezpieczna

Brak reakcji ze strony kobiety również przyczyniło się do tragedii. Matka była znana opiece społecznej w Grudziądzu, utrzymywała się z zasiłków oraz alimentów. Dziecko było również niedożywione i poważnie chorowało. Za bierność oraz przyzwolenie na katowanie dziecka grozi jej do 15 lat więzienia.

Podczas aresztowania, podejrzana była w ciąży. Kolejne dziecko (również chłopca) urodziła już za kratkami. Trafiło ono do adopcji. Miejmy nadzieje, że chociaż kolejne dziecko będzie miało szansę na normalne życie.

 
Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!
 
 
Poprzedni artykułPanna młoda była gotowa, by powiedzieć „tak”. Nagle pan młody zatrzymał ją i zwrócił się do innej kobiety
Następny artykułŁukasz Szumowski zapowiada ogromne zmiany dla Polaków. Mają wejść w życie jeszcze w tym miesiącu
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.