Matka w chwili, gdy jej pociechy walczyły o życie, oddawała się prostytucji. To, co zrobiła dziewczynkom, aby nie przeszkadzały jej w pracy, dosłownie nie mieści się w głowie. Za swoje karygodne zachowanie poniesie najwyższą cenę. Musicie wiedzieć, że bezdusznej kobiecie grozi dożywotnia kara pozbawienia wolności!

Niepodważalne jest, że niektóre osoby nigdy nie powinny doczekać się potomstwa. Nasza dzisiejsza bohaterka swoim zachowaniem udowodniła, że z powodzeniem stoi na czele tej grupy. 23-latka najprawdopodobniej resztę swojego życia spędzi za kratkami. Aż trudno uwierzyć, do czego zdolne są niektóre kobiety.

Matka udusiła swoje córeczki

Wszystko po to, by nie przeszkadzały jej w oddawaniu się miłosnym igraszkom z klientami. Louise Porton z Rugby należącego do hrabstwa Warwickshire na co dzień zajmowała się prostytucją. Prywatnie była samotną matką dwóch wspaniałych dziewczynek, 3-letniej Lexi Draper i 17-miesięcznej Scarlett Vaughan.

Matka
Facebook.com @Louise Porton

Matka na co dzień zajmowała się prostytucją. 

Śledczy, którzy zajmowali się sprawą, odkryli, że jej córeczki zostały uduszone. Jej poruszające posty na Facebooku, gdy te znajdowały się w szpitalu i walczyły o życie, nie zdały egzaminu. W trakcie śledztwa okazało się, że kobieta nawet w takim momencie nie zrezygnowała z systematycznych spotkań z mężczyznami.

Finalnie przyznała, że zdecydowała się na taki krok, gdyż dziewczynki blokowały jej rozwój kariery, a opieka nad nimi zabierała jej zbyt dużo czasu. Co więcej, aby być pewna ich śmierci, celowo zwlekała z wezwaniem pogotowia.

Resztę życia spędzi za kratkami

Matka za swoje karygodne zachowanie podniesie najwyższą cenę. Uznana została za winną dokonania dwóch morderstw. To właśnie dlatego skazano ją na dożywotnią karę pozbawienia wolności.

Ojciec dziewczynek w czasie procesu nie potrafił opanować swoich łez. Szczerze przyznał, że jego życie już nigdy nie będzie takie samo. W jednej chwili stracił wszystko, co było dla niego najcenniejsze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Matka
Facebook.com @Louise Porton

Udusiła swoje pociechy, ponieważ przeszkadzały jej w pracy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lidl ruszył z akcją dla klientów. Sieć rozdaje paczki z interesującą zawartością
  2. Na weselu prawie doszło do tragedii. Wszystko przez jedną ze ślubnych tradycji
  3. Znalazła na ulicy kartę pamięci. Okazało się, że zapisano na niej okrutne morderstwo
  4. Baza pod makijaż dla każdego typu cery. Perełki z drogerii
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę

 

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.