Matka, która miała utopić własne dziecko w toalecie, tłumaczyła się w niewyobrażalny sposób. Do tragedii doszło w województwie opolskim, a sprawa szybko obiegła wszystkie media. 25-letnia kobieta, której grozi poważna kara, miała dopuścić się strasznej rzeczy. Czy za nią odpowie?

Matka martwego dziecka nie chciała przyznać się do winy i opisywała własną wersję wydarzeń, jednak jej wytłumaczenie przechodzi ludzkie pojęcie. Znane są kolejne szczegóły w sprawie, ale nadal nie jest ona do końca jasna. Wiadomo natomiast, co było przyczyną śmierci niemowlęcia.

Matka urodziła, a dziecko znaleziono w toalecie

Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca 2019 roku, jednak jak informuje pikio.pl, dopiero teraz wszczęto postępowanie w sprawie. Do domu młodej kobiety i jej partnera przyjechało pogotowie. Nie wiadomo, kto zadzwonił po pomoc, jednak z doniesień portalu wynika, że miało to miejsce dwie godziny po porodzie. Sprawa miała dotyczyć poronienia.

Z zeznań ratowników wynika, że kobieta, jak sama przyznała, miała być w 6. miesiącu ciąży. W trakcie sekcji zwłok ustalono, że dziecko żyło po porodzie i istniała szansa na uratowanie go. Niestety, chłopiec utopił się w toalecie. Z tego powodu matka musiała tłumaczyć się w prokuraturze. Jej słowa budzą jednak mnóstwo wątpliwości.

  1. 7-letnia dziewczynka stała na przystanku ubrana tylko w bluzkę. Powód odbiera wiarę w ludzkość
  2.  Michał Szpak bardzo martwi się o siostrę. Nastolatka jest kompletnie załamana

Słowa matki są niewiarygodne

To, co mówiła 25-latka, nie mieści się w głowie. Kobieta zeznała, że nie miała pojęcia o ciąży, a prawdę poznała dopiero w trakcie nagłego porodu, kiedy poszła się załatwić. Następnie miała udać się drugiego pokoju i tam czekać na pomoc. Dlaczego nie ratowała syna? Twierdzi, że wszystko z powodu szoku.

Kobieta została oskarżona o zabicie dziecka, ale uznano, że była w stanie niepoczytalności, z tego powodu kara będzie niższa. 25-latka nie przebywa też w areszcie. Wyrok w jej sprawie ma zapaść wkrótce.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
Fot. Piotr Molecki/East News.

25-latka twierdzi, że nie wiedziała o ciąży.

matka
unsplash.com @arembowski

Dziecko zmarło w toalecie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zainstalowała kamery w domu przez zachowanie męża. Nagranie z kuchni wystarczyło, by się wyprowadziła
  2. Martyna Wojciechowska już po ślubie? Pokazała zdjęcie z Przemysławem Kossakowskim
  3. Znaki zodiaku z niesamowitą intuicją. Ich nie da się oszukać, zawsze wyczują fałsz

Źródło: pikio.pl

Poprzedni artykułSzczeniaczek z najsmutniejszymi oczkami na świecie. Kto przytuli tego malucha?
Następny artykułNauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.