Matka 7-miesięcznego niemowlęcia zapamięta ten dzień do końca życia. Skrajna nieodpowiedzialność i lekkomyślność kobiety, doprowadziła jej dziecko do śmierci. Wystawiła swoje dziecko na balkon i o nim zapomniała… konsekwencje były straszne. Co tak właściwie miało miejsce i czy faktycznie można zapomnieć o własnym dziecku? 

Na przykładzie wielu przypadków mogliśmy przekonać się o bezmyślności niektórych rodziców. Szczęście mieli ci, których historie zakończyły się szczęśliwie. Niestety, ta do nich nie należy. Matka wystawiła swoje niemowlę na balkon. Małe dziecko zamarzło na śmierć. 

Spacer dla zdrowia

Wielu rodziców uważa, że spacer na świeżym powietrzu to idealny sposób na usypianie dziecka. W końcu może się ono odpowiednio dotlenić, co będzie skutkowało dłuższym, lepszym snem, a dodatkowo sprawi, że nasz maluszek uodporni się na choroby. Czyż nie? Być może. Ale czy to aby na pewno dobry pomysł zimą? Szczególnie w Rosji, która obecnie uważana jest za najzimniejszy kraj świata. Wszystko trzeba robić z głową. Niestety, z tragicznymi konsekwencjami swojego zachowania, do końca życia będzie zmagać się pewna matka 7-mięsięcznego dziecka. 

Matka zapomniała o dziecku

Kiedy na zewnątrz panował mróz a termometry wskazywały -7 stopni Celsjusza, kobieta postanowiła ubrać swoje 7-miesięczne niemowlę i wystawić je w wózku na balkon. Tylko na kilka minut i tylko po to, by szybciej zasnęło. Niestety. Kilka minut zamieniło się w kilka godzin, a dokładniej 5. Nie wiadomo co w tym czasie robiła matka, wiadomo jednak, że bezmyślnie pozostawiła swojego synka bez żadnej opieki.

Kiedy 40-latka przypomniała sobie o dziecku, było już za późno. Maleńki chłopczyk zmarł na wskutek hipotermii. Sprawą zajmuje się rosyjska policja, jednak niezależnie od tego, jak wszystko się potoczy, matka niemowlęcia będzie musiała z tym żyć do końca swoich dni.

Czy faktycznie można zapomnieć o własnym dziecku? Co stanie się z matką, nieżyjącego już chłopczyka?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
Fot. Mylene2401, pixabay

Niemowlę zostało było zdanie same na siebie przez wiele godzin. 

matka
Fot. Alexander Popov, unspash

Władze apelują o nie pozostawiane dzieci bez opieki. W Polsce każdej zimy odnotowuje się kilka przypadków zgonów z powodu hipotermii.

matka
Fot. Counselling, pixabay

Jakie zarzuty usłyszy matka zmarłego chłopczyka?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Pałac Buckingham w rozpaczy. Meghan i Harry odchodzą z Rodziny Królewskiej. Wydali oświadczenie
  4. Alżbeta Lenska znowu trafiła do szpitala. Aktorka przeszła kolejną operację
  5. Przystojny gwiazdor TVP został ojcem. Dumny tata zdradził płeć i imię dziecka
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułZabrał psa na wspólne pływanie. Spacer na plażę zakończył się wyjątkowo nieszczęśliwie
Następny artykułZnaki zodiaku najlepszych mężów. Ranking kandydatów, 3 najlepsze znaki
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.