Matka nie spodziewała się takiej reakcji ze strony psa, który nagle rzucił się w stronę jej dziecka. Dopiero po chwili zorientowała się, że ich pupil tak naprawdę je ratuje. Dziewczynka była w ogromnym niebezpieczeństwie, na szczęście w pobliżu był znalazł się prawdziwy bohater. Kobieta nie zdawała sobie sprawy z powagi sytuacji.

Pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka – to zdanie ma swoje uzasadnienie także w tym przypadku. Gdyby nie ten mały obrońca, sytuacja mogłaby skończyć się tragicznie. Matka małej dziewczynki nie była świadoma zagrożenia, w jakim znalazło się jej dziecko. Jego zachowanie wydawało się niezrozumiałe, ale po chwili wszystko było już jasne.

Matka nie była świadoma zagrożenia

Pewnego dnia matka wraz ze swoją córką wyszła na zewnątrz, aby wyciągnąć kilka rzeczy z samochodu. Po chwili z mieszkania wybiegł za nimi pies, który zaczął się bardzo dziwnie zachowywać.

Matka przerażona niewytłumaczalnym zachowaniem pupila, myślała, że pies chce skrzywdzić jej dziecko. Pitbull trącał małą dziewczynkę, jakby chciał, żeby odsunęła się od samochodu.

Robił to w tak natarczywy sposób, że matka kilkuletniej córki obawiała się o jej życie. Po chwili zrozumiała, że pies próbuje odciągnąć jej dziecko od niebezpieczeństwa, które czaiło się w trawie.

Pies uratował życie kilkuletniej dziewczynce

Kilka metrów od samochodu w trawie czaił się grzechotnik, który zmierzał w stronę auta. Pies przez cały czas próbował odciągnąć dziecko, jak najdalej od niebezpieczeństwa.

Mała dziewczynka odganiała od siebie psa, myśląc, że ją po prostu zaczepia. Nie była świadoma ogromnego niebezpieczeństwa.

– Dopiero gdy zamknęłam drzwi, zauważyłam ogromnego węża, który z każdą chwilą stawał się coraz bardziej agresywny. Pies ostatecznie się z nim uporał. Wtedy chwyciłam za łopatę i poszłam go dobić. – powiedziała matka dziewczynki, jak cytuje portal kochamyzwierzaki.pl.

Dzięki wiernemu psu dziewczynce nic się nie stało. Mały bohater poradził sobie z niebezpieczeństwem, niestety nie wyszedł z tej walki bez szwanku. Pies został ukąszony w łapę przez agresywnego węża.

Gdyby nie ten najwierniejszy przyjaciel, nie wiadomo jak zakończyłaby się ta historia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
Screen z facebook.com/Rodney Bacon

Matka nie zauważyła grzechotnika, który czaił się w trawie do ataku.

matka
Screen z facebook.com/Rodney Bacon

Na szczęście jej wierny pies zlokalizował zagrożenie wcześniej i od razu zaalarmował, że coś się dzieje.

matka
Screen z facebook.com/Rodney Bacon

Gdyby nie pies, wszystko mogłoby skończyć się tragedią.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.