Matka najprawdopodobniej do końca życia nie zapomni tej wizyty w supermarkecie. Kobieta została zaatakowana przez jednego z pracowników. Zastanawiałaś się kiedyś jak przeżyć zakupy z dzieckiem? Pewna rodzicielka znalazła na to sposób. Tym razem jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Oskarżono mnie o kradzież, bo dałam dziecku bułkę – napisała oburzona, podaje popularne.pl.

Kobieta swoim wstrząsającym wyznaniem podzieliła się z portalem popularne.pl. Aż trudno uwierzyć, do jakich czynów zdolni są niektórzy pracownicy. Wszystko wskazuje na to, że niekiedy zdarza im się zapomnieć o ludzkich odruchach i zwyczajnej wyrozumiałości. Historia wywołała poruszenie internautów.

Matka została zaatakowana w sklepie 

Kobieta szczerze przyznała, że robienie zakupów w towarzystwie swoich pociech nie należy do jej ulubionych czynności. Niestety nie zawsze może zostawić je z ojcem. Wówczas o wiele bardziej niż napełnianiem koszyka kolejnymi produktami, pochłonięta jest opieką nad dziewczynkami. O ile jedna z nich nie przysparza większych problemów, tak druga jest oporna na jakiekolwiek prośby czy upomnienia.

Muszę się nieźle nagimnastykować, żeby nie krzyczała albo nie płakała od momentu wejścia do wyjścia– napisała kobieta.

Matka wspomina, że w trakcie ostatniej wizyty w supermarkecie wpadła na pewien pomysł. Aby zapobiec kolejnemu wybuchowi histerii, odruchowo podała jej bułkę. Kiedy jedna z kobiet pracujących na dziale pieczywa dostrzegła jej zachowanie, zrobiła coś niewiarygodnego.

Kobieta została zmieszana z błotem 

Pracownica stwierdziła, że kobieta ich okradła. Wszelkie tłumaczenia matki, która zapewniała, że przy kasie zapłaciłaby za produkt, okazały się nadaremne.

-Stwierdziła, że ich okradłam, bo bułka zaraz zniknie, a przecież za nią nie zapłaciłam. Rzuciła nawet zdaniem, że uczę dzieci kraść – czytamy słowa zbulwersowanej kobiety.

Dodatkowo pracownica zapewniła, że osobiście dopilnuje, by matka przy kasie uregulowała należność. Podczas gdy ta kontynuowała zakupy, sklepowa nie odstępowała jej nawet na krok. Gdy w końcu znalazły się przy kasie, kobieta zgodnie z obietnicą zapytała kasjerki, czy matka zapłaciła również za bułkę, którą podała dziewczynce. Kiedy usłyszała twierdzącą odpowiedź, odeszła bez słowa.

Co się dzieje z tymi ludźmi… Najpierw traktują jak złodzieja, a później uszy po sobie. To jest skandal – spuentowała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Matka
pixabay.com @ccipeggy

Matka robiła zakupy w jednym z supermarketów. 

Matka
pixabay.com @Victoria_Borodinova

Kobieta zabrała ze sobą dzieci. 

Matka
unsplash.com @christianfregnan

Oskarżona została o kradzież. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Papier toaletowy położony na desce klozetowej chroni przed bakteriami? Specjaliści ostrzegają
  2. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  3. Lata temu Barbara Brylska straciła córkę w tragicznym wypadku. Kulisy nagłej śmierci 20-latki
  4. WOŚP zebrał już astronomiczną kwotę. Miliony napływają na konto fundacji z całej Polski
  5. Najbardziej nieudane operacje plastyczne. 10 zdjęć ludzi, którzy zrobili sobie krzywdę
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu

Źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułTatuaże dla przyjaciółek to idealny sposób, by uczcić waszą przyjaźń. Piękne wzory i inspiracje
Następny artykułAwokado działa jak domowy botoks. Wystarczy dodać 3 składniki, efekt jest spektakularny
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.