Matka z przerażeniem patrzyła, co duchowny robi z jej dzieckiem w trakcie chrztu. Była naprawdę przerażona i zdezorientowana. Bała się, że jej dziecku stanie się krzywda. Musiała natychmiast interweniować. Nagranie, które pojawiło się w sieci, oburzyło Internautów. Ten ksiądz prawie zabił to maleństwo!, pisali.

Chrzest Święty to niezwykle ważna uroczystość, którą szczęśliwi rodzice chcą zachować w pamięci jak najdłużej. Nic dziwnego, że dokonują wszelkich starań, aby ten dzień był wyjątkowy. I zazwyczaj tak właśnie jest. Jednakże zdarzają się wyjątki od tej reguły. Tak było w przypadku opisanym poniżej. Matka dziecka przeżyła koszmar podczas ceremonii.

Matka była przerażona zachowaniem księdza podczas chrztu

O tym, że w Rosji dzieją się naprawdę niesamowite rzeczy, wiedzą chyba wszyscy. W trakcie chrztu o mały włos nie doszło do tragedii. Matka dziecka musiała interweniować.

Wydarzenie, o którym chcemy wam opowiedzieć miało miejsce w Gatczynie, który od Petersburga oddalony jest o 45 km. Na nagraniu, które pojawiło się w sieci gołym okiem widać, jak prawosławny duchowny lub inaczej Igumen w trakcie Sakramentu Chrztu Świętego szarpie rocznego chłopca.

To jednak nie wszystko… Zgodnie z tradycją panującą w kościele główka dziecka w trakcie sakramentu musi zostać zanurzona w wodzie. Ten duchowny zdecydowanie nie wie, czym jest wyczucie i delikatność…

Maluch płakał i piszczał z przerażenia

Tak dobrze widzicie… Kapłan najwidoczniej robił wszystko, aby dokonać tego aktu. Nawet kosztem życia dzieciaczka.

Matka dziecka z przerażeniem patrzyła na całe zdarzenie. Kiedy jej dziecko uderzyło główką o chrzcielnicę, próbowała go odebrać bezdusznemu duchownemu- niestety bezskutecznie.

Kobieta zupełnie nie wiedziała, co ma robić. Ksiądz nie chciał dopuścić jej do jej dziecka.

24-letnia Anastazja Aleksjejewa postanowiła zawiadomić o tym fakcie policję i przełożonych Igumena.

– Służę od 26 lat i zawsze tak chrzciłem dzieci– czytamy na portalu metro.co.uk wypowiedź duchownego.

Według doniesień rosyjskich mediów mężczyzna został odsunięty od pełnienia obowiązków kapłańskich w trybie natychmiastowym.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Matka
Screen z filmiku Youtube

Matka była przerażona zachowaniem księdza. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolejny sezon „Kuchennych Rewolucji”. Ile na show zarabia Magda Gessler?
  2. W wielu krajach panna młoda podczas ślubu staje po lewej stronie. Dlaczego? Powód jest mroczny
  3. Narzeczony zerwał zaręczyny, kiedy zobaczył jej Facebooka. Miał ważny powód
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
Poprzedni artykułKotek nie jadł przez tydzień. Gdy mężczyzna dał mu jedzenie, zrobił coś wzruszającego
Następny artykułMagdalena Cielecka z partnerem. 47-letnia aktorka coraz bardziej angażuje się w związek z 31-letnim gwiazdorem
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.