Matka zostawiła swoje 2-letnie dziecko w domu i wyszła. Kiedy wróciła, jej synek już nie żył. Umarł samotnie, bez odpowiedniej opieki. Co było bezpośrednią przyczyną śmierci i kto odpowiedział za tę straszną tragedię? 

28-letnia kobieta mieszkająca w Niemczech, matka 2-letniego chłopca popełniła niewybaczalny i straszny czyn. Zostawiła swoje dziecko samo, bez opieki na dwa dni w nagrzanym domu. Chłopiec nie miał szans na przeżycie. Matka została już odpowiednio ukarana.

Sekcja zwłok wykazała szokujące informacje

Jak donosi portal se.pl niedawno kobieta usłyszała wyrok – 7,5 roku więzienia za nieumyślne spowodowanie śmierci 2-latka. Chłopiec umarł w kwietniu ubiegłego roku. Był zupełnie sam w czterech ścianach, nikt się nim nie zajmował. Jak mogło dojść do tak strasznej tragedii?

Jak wykazała przeprowadzona sekcja zwłok, bezpośrednią przyczyną zgonu dziecka było odwodnienie organizmu. Jak się okazało 28-latka zostawiła na dwa dni synka w pokoju, w którym panowały wysokie temperatury. Chłopiec umarł z pragnienia, nie miał kto mu podać nawet szklanki wody.

  1. Czy Sylwia Bomba miała operacje plastyczne? Gwiazda „Gogglebox” jeszcze nigdy nie była tak szczera
  2. Magdalena Ogórek i Jakimowicz w TVP przekroczyli wszelkie granice. Śmiali się w głos, gdy ośmieszano drugiego człowieka

Matka już odpowiedziała za swoje czyny

Wszystko miało miejsce w Niemczech, kobieta usłyszała już swój wyrok. Sąd okręgowy w Moenchengladbach skazał ją na 7,5 roku więzienia. Odpowiadała za nieumyślne spowodowanie śmierci, a nie za zabójstwo.

Matka od razu przyznała się do winy. Okazało się, że choruje na depresję. W trakcie rozprawy powiedziała, że nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Uważała, że takie małe dziecko przeżyje dwa dni samo w domu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Matka
fot. unsplash.com/@kellysikkema

Bezpośrednią przyczyną śmierci chłopca było odwodnienie organizmu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje uwielbiany polski duchowny
  2. Anna Dymna jest zrozpaczona. Przez ostatnie wydarzenia i stres wróciła do nałogu
  3. Niewyobrażalna tragedia w Sopocie. W przychodni kazali mu czekać, zmarł na ulicy
  4. Mops skrzyżowany z husky. Ich szczenięta są przedziwne i jak żadne inne przykuwają wzrok
  5. Nawet kotlety mielone i schabowe nie są prostsze i lepsze. Filet z kurczaka po skandynawsku nieziemsko rozpływa się w ustach

Źródło: se.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułSmutne informacje o Katarzynie Dowbor. Gwiazda jest nieuleczalnie chora
Następny artykułPamiętacie Kasię z „13 posterunku”? Jej córka jest do niej niesamowicie podobna i ma nietypowe hobby
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.