Matka, która opisała swoją historię na Facebooku pojechała ze swoimi dziećmi do popularnego sklepu Ikea. Podczas robienia zakupów kobieta zauważyła, że jej dzieciom przygląda się mężczyzna. Na oko bardzo elegancki pan w średnim wieku, który swoim wyglądem nie wzbudziłby niczyich podejrzeń. Na szczęście intuicja mamy obroniła jej rodzinę przed nieszczęściem.

Zakupy w Ikei są dla wielu rodzin czystą przyjemnością. Szczególnie dla młodych rodzin. Rodzice podczas zakupów mogą wybierać meble bez narzekania dzieci, które ze zwiedzania sklepu czerpią wiele radości. Na szczęście w tym natłoku wydarzeń matka dzieci zwróciła uwagę na eleganckiego mężczyznę, który wzbudził jej najgorsze podejrzenia. 

Matka ochroniła swoje dzieci

Kobieta zabrała na zakupy do Ikei swoją mamę i troje dzieci. 4-letnią córeczkę i synów w wieku półtora roku i 7 tygodni. Najmniejszy z maluchów był w chuście, którą kobieta nosiła na sobie. Dwoje pozostałych dzieci bawiło się prouktami i razem z mamą wypróbowywały sofy.

Nagle podczas zakupów kobieta zauważyła, że elegancko ubrany mężczyzna przygląda się jej dzieciom. Na początku myślała, że to tylko złudzenie, jednak gdy spostrzegła, że mężczyzna porusza się za nią i dziećmi jak cień, zaczęła się bać.

  1. Gigantyczny skandal w TVP. W programie na żywo padły słowa, które przekraczają wszelkie granice
  2. Dostał paragon w knajpie i zbladł. Właśnie dzieje się niewyobrażalne nad morzem, ceny zwalają z nóg
  3. Agnieszka Kotońska w bikini. Dumna gwiazda”Gogglebox” chwali się spektakularną metamorfozą

Podczas zakupów w Ikei mogło stać się najgorsze

Kobieta zauważyła, że z elegancko ubranym mężczyzną porozumiewa się wzrokiem inny mężczyzna, zupełnie inaczej ubrany. Nikt nie przypuszczałby, że obaj mogli się znać. Jednak jak opowiada kobieta, ona uważnie obserwowała ich oboje i była pewna, że wciąż wymieniają spojrzenia i spoglądają na jej dzieci.

Kobiecie wydało się to podejrzane, że mężczyźni robią zakupy samotnie. Podczas gdy synek kobiety położył się na jednej z sof, tuż obok niego położył się ów mężczyzna. Mama odciągnęła dziecko i udała się do obsługi sklepu. Ta odprowadziła rodzinę do auta. Młoda mama była przekonana, że mężczyźni chcieli porwać jej dzieci. Kobieta uważa, że nawet jeśli coś wydaje nam się mało prawdopodobne, należy jednak ufać intuicji, dzięki niej, jak sądzi, uniknęła tragedii.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
fot. pexels.com/Alexander Isreb

Ikea to sklep, do którego na zakupy przychodzą najczęściej rodziny z dziećmi. Jak się okazuje, nawet w takich miejscach nie można przestać być czujnym.

matka
fot. facebook.com/diandra toyos

Kobieta poprosiła mamę, by ta zrobiła jej zdjęcie z dziećmi. Podczas pozowania nie odrywała wzroku od mężczyzn. Wówczas przekonała się, że jej podejrzenia nie są wyssane z palca.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hannie Lis puściły nerwy. Bez pohamowania zaatakowała najważniejsze osoby w państwie
  2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]
  3. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” bez środków do życia? „Straciłem wszystko”
  4. Mężczyzna rzucił się na pomoc tonącemu chłopcu. Niestety, finał akcji na południu kraju był tragiczny
  5. Niestety, nie żyje Szymon Rogalski. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
  6. Zakaz będzie obowiązywał od 8:00, wprowadzone zostaną dodatkowe obostrzenia. Media obiegła wiadomość o pilnej akcji nad polskim morzem

źródło: planeta.life

 

 

Poprzedni artykułZostał wyleczony z koronawirusa. Rachunek ze szpitala sprawił, że prawie dostał zawału
Następny artykułDo doniczki wsypała szczyptę popularnej przyprawy. Niewiarygodne, jak szybko pojawiły się efekty
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.