Matka zauważyła kolosalną zmianę w zachowaniu swojej córki. 18-latka, która do tej pory uchodziła za zamkniętą w sobie buntowniczkę, w mgnieniu oka zmieniła się nie do poznania. Stała się pogodna, roześmiana i pełna życia. Członkowie rodziny przeczuwali, że w jej życiu pojawił się młodzieniec, który ma na nią zbawienny wpływ. Prawda, okazała się nie do zniesienia.

Kobieta swoim wstrząsającym wyznaniem postanowiła podzielić się z redakcją lelum.pl. W trosce o swoją jedyną córkę, postanowiła nieco bliżej przyjrzeć się jej zachowaniu. Ciągły uśmiech na twarzy, niepohamowana radość wywołana wibracją telefonu, częstsze wyjścia i późniejsze powroty do domu mogły oznaczać tylko jedno. Jej córka w końcu znalazła miłość… a to był dopiero początek dramatu.

Matka poznała szokującą prawda

40-letnia Anna jest szczęśliwą żoną i matką 18-letniej Pauliny. Jej córka od zawsze była cicha i zamknięta w sobie. W pewnym momencie jej zachowanie zmieniło się o 180 stopni, a kobieta zupełnie przestawała ją poznawać.

Matka
pixabay.com @orca

Matka nie mogła uwierzyć w zmiany jakie zaszły w jej córce. 

-Paulinka zawsze wydawała mi się o wiele dojrzalsza i poważniejsza niż jej rówieśniczki. To właśnie dlatego nigdy nie dogadywała się z córkami moich koleżanek. Dla niej były po prostu dziecinne. Jej ulubionym zajęciem, któremu poświęcała swój cały wolny czas, było rysowanie. Głośna muzyka i zamknięte drzwi to obowiązkowe elementy, towarzyszące jej rytuałowi- dodała kobieta.

Dziewczyna zmieniła się nie do poznania

-Od jakiegoś czasu obserwowałam zmiany, jakie zachodzą w zachowaniu mojej córeczki. Z dnia na dzień stawała się bardziej otwarta, rozgadana i nieustannie się uśmiechała. A do tej pory to był naprawdę rzadki widok- wspomina Anna.

Matczyna intuicja podpowiadała jej, że jej córka się zakochała. Kiedy pewnego wieczoru wracała później z pracy w oknie jednej z kawiarni, dostrzegła swoją córeczkę w dość jednoznacznej sytuacji.

-Nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Moja Paulina wtulała się w ramiona mężczyzny, którego bardzo dobrze znałam. To jej 42-letni wychowawca, który prywatnie ma żonę i dzieci. Zupełnie nie wiem, co powinnam z tym faktem zrobić. Boje się, że jeden zły ruch sprawi, że zupełnie ją stracę- spuentowała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Matka
pixabay.com @fabiennefrancis

Jej dziecko się stało się zupełnie inną osobą. 

Matka
pixabay.com @stocksnap

Prawda okazała się wstrząsająca. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Akcyza na papierosy i alkohol GIGANTYCZNIE wzrośnie. Znamy dokładne liczby
  2. Myślał, że żona chce mu powiedzieć o ciąży. Ona jednak planowała żart, którego mąż nigdy nie zapomni
  3. Martyna Wojciechowska szykuje coś wyjątkowego dla partnera. Przemysław Kossakowski na pewno będzie zachwycony
  4. Nauczyciel stał przed szkołą z morką szmatką i zmywał makijaż uczennic. Żadna dziewczyna nie weszła do szkoły umalowana
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Poprzedni artykułDoda przyznała, że nie myła włosów 2 tygodnie. Jej blond kosmyki wyglądają jak po wizycie u fryzjera
Następny artykułTo już pewne, Primark pojawi się w Polsce. Znamy datę otwarcia pierwszego sklepu Primark
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.