Matka zostawiła swoje małe dziecko z pijaną babcią. W tym czasie poszła na imprezę. Gdy wróciła do mieszkania, sama była pod wpływem alkoholu i dopalaczy. Tłumaczenia 27-latki wydają się zupełnie niedorzeczne i absurdalne. Za swoje poczynania zmuszona będzie ponieść konsekwencje.

5 lat pozbawienia wolności, właśnie tyle grozi matce, która zostawiła swoje półtoraroczne dziecko pod opieką pijanej babci. Kiedy funkcjonariusze dotarli do domu kobiety, zastali niewiarygodny widok. Na podłodze znajdowało się mnóstwo pustych butelek po alkoholu, a chłopczyk był całkowicie zaniedbany i pozostawiony na pastwę losu. Tłumaczenia matki przyprawiają o dreszcze na ciele.

Matka zostawiła dziecko pod opieka pijanej babci

27-letnia kobieta usłyszała zarzuty narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo zdrowia i życia swojego półtorarocznego synka. Kiedy policjanci dotarli do mieszkania, ujrzeli porozrzucane po podłodze puste butelki po alkoholu oraz brudnego i wyraźnie zaniedbanego chłopca.

Matka tłumaczyła, że była już przemęczona nieustanną opieką nad dzieckiem i chciała wyjść z domu, by nieco się rozerwać. Dziecku i pijanej kobiecie w podeszłym wieku powiedziała, że nie będzie jej zaledwie 5 minut.

  1. Syn pięknej gwiazdy wytatuował sobie twarz. Nie przypomina już przystojnego nastolatka
  2. Nie żyje znany piosenkarz. Mężczyzna popełnił samobójstwo

Poniesie konsekwencje swojego zachowania

Do domu wróciła po 3 godzinach. Była pod wpływem alkoholu i dopalaczy. Dodajmy jeszcze, że 27-latka swojego synka urodziła w więzieniu, które opuściła zaledwie pół roku temu. Za swoje poczynania po raz kolejny zmuszona będzie ponieść konsekwencje.

Matka przyznała się do winy. Ostatnio usłyszała zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo zdrowia i życia swojej 1,5 rocznej pociechy. Kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Matka
pixabay.com @amyelizabethquinn

Matka zostawiła synka pod opieką pijanej babci.

Matka
pixabay.com @RGDJ

Chłopiec był brudny i zaniedbany.

Matka
pixabay.com @Concord90

Wróciła pijana i pod wpływem dopalaczy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skażony cukier w polskich sklepach. GIS podjął pilną decyzję
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Hubert Urbański jest łysy. Elegancki prowadzący zaskoczył nowym wizerunkiem
  4. Ile zarabia Monika Zamachowska? Zdradziła, jak utrzymuje się po odejściu z TVP
  5. Marysia była pewna, że złapała męża na zdradzie. Dowiedziała się prawdy i zaczęła go przepraszać
  6. Miał być sukces, a jest skandal. Po premierze filmu o Zenku na jaw wyszły horrendalne kulisy

Źródło: se.pl

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.