Matka dopuściła się niezrozumiałego czynu, którym naraziła życie własnego dziecka na poważne niebezpieczeństwo. Mieszkanka jednej z podopolskich wsi wyrzuciła z okna noworodka. Do wstrząsających wydarzeń doszło w sobotę 15 sierpnia późnym wieczorem. Pozostali członkowie rodziny byli obecni przy incydencie. To oni zgłosili sprawę policji.

Wstrząsające wydarzenie miało miejsce pod Opolem. W sobotę wieczorem, mieszkanka jednej z podopolskich wsi wyrzuciła noworodka z okna domu jednorodzinnego. Na szczęście szybko powiadomiono odpowiednie służby. Teraz policjanci dochodzą przyczyn czynu kobiety.

Matka wyrzuciła niemowlę z okna

Podczas incydentu w domu byli pozostali członkowie rodziny. Jak poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Opolu, zgłoszenie wpłynęło ok godziny 23, w sobotę 15 sierpnia. To właśnie rodzina powiadomiła policję.

Policjanci szybko ustalili, że zarówno matka, jak i pozostali mieszkańcy domu byli trzeźwi. Do tej pory przyczyny tego okrutnego czynu nie zostały wyjaśnione. Na szczęście dziecku nie zagraża obecnie niebezpieczeństwo.

– Dziecko zostało przewiezione do szpitala, jest w dobrym stanie, nie ma zagrożenia jego życia. Również matka trafiła pod opiekę lekarzy – cytuje młodszego aspiranta Dariusza Świątczaka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu portal nto.pl.

  1. Gwiazdor ”M jak miłość” wziął ślub z aktorką ”Barw szczęścia”. Panna młoda wyglądała jak z bajki
  2. Bezpośrednia opinia pójdzie w pięty Jackowi Kurskiemu? Byłemu szefowi z TVP puściły nerwy

Dramat w polskiej wsi

– W tej chwili życiu dziecka nie zagraża niebezpieczeństwo. Zarówno noworodek, jak i jego mama znajdują się obecnie pod opieką lekarzy. Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia – cytuje wypowiedź Dariusza Świątczaka Fakt.

Na razie nie dowiemy się, jakie były motywacje trzeźwej w trakcie zdarzenia matki. To nie jedyny przykład niewyjaśnionego zachowania, prowadzącego do zagrożenia zdrowia i życia dziecka. Jakiś czas temu pisaliśmy o przypadku w Rybniku, gdy matka wyrzuciła 11-miesięcznego synka z pierwszego piętra.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
fot. pixabay.com

Policja szybko zjawiła się na miejscu zdarzenia, ustalają okoliczności.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopiec dostał do zeszytu uwagę od katechety. Odpowiedź jego mamy jest kapitalna, wiele osób wstało bić brawa
  2. Edyta Herbuś zaliczyła wpadkę podczas nagrania. Kompromitujące wideo trafiło do sieci
  3. Agnieszka Woźniak-Starak była ostrzegana przed Piotrem. Usłyszała porażające słowa na jego temat
  4. Ujawniono całą prawdę o mamie Madzi. Jej najgłębsze tajemnice są zatrważające
  5. Koszyki w Lidlu mają nieznaną niemal nikomu, ukrytą funkcję. Ma ogromne znaczenie

źródła: fakt.pl, nto.pl

 

Poprzedni artykułCzy wypuszczacie swoje koty na dwór? Dylemat wielu właścicieli
Następny artykułAgnieszka Kotońska przyłapana na plaży w obcisłym stroju. Fani ”bogini’
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.