Matka słynnej piosenkarki zmarła 17 stycznia. Céline Dion przeżywa żałobę po ukochanej kobiecie. Fani artystki łączą się w jej cierpieniu i wysyłają wiadomości pełne wyrazów współczucia. Co stoi za jej śmiercią? 

Céline Dion w 2003 roku pożegnała z tego świata swojego tatę, 13 lat później odszedł jej mąż. Teraz, po kolejnych czterech latach piosenkarka musi godzić się z kolejną tragedią. 16 stycznia zmarła matka artystki. Kobieta pogrążona jest w żałobie. Czy światowa gwiazda sceny muzycznej odwoła trasę koncertową, która właśnie trwa w najlepsze?

Nie żyje matka Céline Dion

Therese Dion zmarła w wieku 92 lat. Kobieta przez wiele miesięcy walczyła z wieloma problemami zdrowotnymi. Traciła pamięć, miała również problemy ze wzrokiem i słuchem. Była wspaniałą matką, która wychowała czternaścioro dzieci. Odeszła w spokoju, otoczona najbliższą rodziną i przyjaciółmi. 

Céline Dion pogrążyła się w żałobie. Piosenkarka obecnie jest w trasie koncertowej której, póki co nie ma zamiaru przerywać. Artystka nie chce zawieść swoich fanów i dzisiejszy koncert dedykuje swojej zmarłej mamie. 

Mamo, kochamy cię tak bardzo. Dzisiejszy koncert dedykujemy tobie, będę śpiewała dla ciebie z całego serca — napisała Celine Dione pod swoim ostatnim postem. 

Celine Dion: rodzina

Słynna diva sceny muzycznej ma niezwykle liczną rodzinę. Jej matka wychowała łącznie dziewięć córek i pięciu synów. Choć piosenkarka może pochwalić się wspaniałą karierą, śmierć jest nieodłącznym elementem jej życia. W przeciągu kilku lat Celine Dione straciła wiele najbliższych osób, rok 2020 też nie zaczął się dla niej dobrze. Śmierć matki wstrząsnęła artystką. 

Celine Dion prywatnie jest mamą trójki dzieci. Dorosły już Rene Charles oraz bliźnięta Nelson i Eddy, zostali poczęci metodą in vitro

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
instagram.com/celinedion/

Matka Celine Dione z mężem i swoimi czternastoma dziećmi. Artystka dorastała w niezwykle dużej, głośnej i szczęśliwej rodzinie.

matka
instagram.com/celinedion

Celine Dione była bardzo blisko ze swoją mamą. Zawsze podziwiała ją za jej siłe. 

matka
instagram.com/celinedion

Artystka to prawdziwa ikona. Ma niezwykły talent, a na jej koncerty przychodzą miliony fanów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Nastolatka była szykanowana z powodu wyglądu. Ludzie byli przekonani, że ma chude nogi, prawda okazała się inna
  4. Znaki zodiaku mężczyzn, którzy nigdy się nie ustatkują. 3 zodiaki wiecznych Piotrusiów Panów
  5. Młoda Pola Raksa wyglądała przeuroczo. Zdjęcia nastoletniej aktorki robią wrażenieNatalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

źródło: kultura.onet.pl

Poprzedni artykułMocne słowa Macieja Kurzajewskiego na temat żony. „Uważam za nietaktowne opowiadanie o sekretach”
Następny artykułEwa Bilan, żona Kamila Stocha onieśmiela urodą. Kim jest piękna blondynka?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.