Matka, która pojawiła się z małym dzieckiem w szpitalu, wzbudziła podejrzenia wśród personelu. Małe dziecko miało na swoim ciele masę obrażeń. Tłumaczenia kobiety wydawały się nieprawdopodobne. Co tak naprawdę ukrywa? 
 
Dziecko to największy skarb i normalny człowiek nie wyobraża sobie, jak można móc wyrządzić mu krzywdę. Niestety, policjanci i lekarze codziennie są świadkami przemocy wobec niewinnych, bezbronnych niemowląt. Kiedy więc w jednym ze szpitali pojawiła się matka z bobasem, personel postanowił przyjrzeć się dokładnie obrażeniom na małym ciałku dziecka. Wymówka kobiety była mało prawdopodobna. 

Młoda matka

Młoda matka zgłosiła się do jednego z bydgoskich szpitali. 25-letnia Kobieta wraz ze swoim 8-miesięcznym synkiem pojawiła się w ośrodku zdrowia w piątek po godzinie 20. 

Okazało się, że niemowlę ma liczne obrażenia. Lekarze zdiagnozowali u maluszka złamanie obu kości podudzia prawej nogi, podejrzenia złamania lewej kości promieniowej łokciowe, obrzęki na całym ciele oraz zwichnięty prawy staw łokciowy. Skąd u dziecka tyle uszkodzeń i co na to jego matka? 

  1. Dowiedziała się o zdradzie męża i pojechała do jego pracy. Finału nikt nie mógł przewidzieć
  2. Kobieta ważyła 490 kilogramów. Wydarzyło się najgorsze, zdjęcia odbierają mowę

Niemowlę w szpitalu

Niemowlę w szpitalu zostało poddane operacji. Choć lekarze uważają, że obrażenia na ciele 8-miesiącznego chłopczyka nie są świeże i najprawdopodobniej powstały około tydzień temu, kobieta ma swoją wersją wydarzeń. 

Dziecko przeszło operację, a jego stan jest stabilny. Zachowanie kobiety wzbudziło na tyle spore podejrzenia, że w szpitalu pojawiła się policja. Lekarze uważają, że dziecko jest ofiarą przemocy fizycznej i zostało skatowane. Funkcjonariusze policji 15 lutego zatrzymali 25-latkę oraz jej konkubenta. Matka utrzymuje, że obrażenia widoczne na ciele jej dziecka powstały, kiedy chłopczyk wypadł z łóżka. 

Para czeka na przesłuchanie, które odbędzie się po wydaniu opinii biegłego, dotyczącej obrażeń dziecka. Jeżeli okaże się, że znęcali się oni nad chłopczykiem, grozi im do 3 lat pozbawienia wolności

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
Fot. cherylholt, Pixabay

Czy matka i jej partner znęcali się nad 8-miesięcznym chłopcem?

matka
Fot. ErikaWittlieb , Pixabay

Jeżeli podejrzenia okażą się prawdą, grożą im 3 lata więzienia. 

matka
Fot. Aditya Romansa, Unsplash

Ciężko uwierzyć, że ktoś jest w stanie skrzywdzić niewinne dziecko. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  2. Sztorm wyrzucił na brzeg statek widmo. Władze apelują, by nikt się nie zbliżał
  3. Opiekunka w żłobku bezkarnie robiła dzieciom krzywdę. Wszystko ujawnił monitoring
  4. Nastolatka prawie straciła palce przez swój niezdrowy nawyk. Zmaga się z nim prawie 30% populacji
  5. Tata dla żartu naśladuje zdjęcia swojej córki. Ma już 2 razy więcej obserwujących od niej
  6. Jak ukochana osoba mogła tak potraktować Zenka Martyniuka? Okropne upokorzenie, musiało zaboleć

źródło: popularne.pl

Poprzedni artykuł”Rodzina zastępcza” ma już 21 lat. Serial kochały miliony
Następny artykułNie żyje znany aktor. O śmierci poinformowała rodzina, miał tylko 35 lat
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.