Matka postanowiła dać swojemu synowi ważną lekcję. Przerażony 14-latek po całej sytuacji zadzwonił na policję. Okazało się, że jego siostra miała niezbity dowód na udowodnienie tego, co się stało. Będąc w ukryciu, wszystko nagrała. Funkcjonariusze nie dowierzali temu, co widzą. 

Matka w dość kontrowersyjny sposób chciała wytłumaczyć synowi to, co dzieje się w ich kraju. Wybrała do jednak do tego dość odważny i niebezpieczny sposób. Chłopiec natychmiast zadzwonił na policję, a do sieci trafiło nagranie. Cenna lekcja zamieniła się w poważną traumę.

Matka postanowiła dać synowi lekcję – 14-latek zgłosił ją na policję

37-letnia kobieta, mama 14-latniego chłopca i młodszej od niego dziewczynki, postanowiła wyjaśnić swoim dzieciom, co dzieje się w Stanach Zjednoczonych. W związku z zamordowaniem przez policjanta George’a Floyda, w Stanach odbywał się szereg protestów przeciwko zachowaniom rasistowskim.

Wzorem wydarzeń z maja, matka chwyciła syna, powaliła go na podłogę i przycisnęła jego szyję kolanem. Trzymała, aż chłopiec stracił dech. The Sun relacjonuje, że w trakcie krzyczała do syna, żeby odpowiadał, czy może oddychać. 

  1. Nowe projekty uderzą w portfele Polaków. Na horyzoncie kolejne opłaty, wszyscy łapią się za głowę
  2. Wszystko się nagrało, ksiądz podczas chrztu uderzył dziecko, naprawdę zatrważające. Rodzice wyrwali mu je z rąk ze strachem
  3. Wyciekła informacja na temat wielkiej tajemnicy TVN. Nie chcieli, aby ktokolwiek się dowiedział, cała Polska wstrzymała oddech

Wszystko nagrała siostra

37-latka trzymała głowę swojego dziecka przez około 3 minuty. Chłopiec, gdy tylko wyrwał się z rąk matki, natychmiast zadzwonił na policję. Okazało się, że jego siostra nagrała z ukrycia całe zajście, co stanowiło niezbity dowód przeciwko 37-latce.

Policjanci zgłosili sprawę do izby zajmującej się prawami dziecka. Dzieci na razie przebywają pod opieką rodziny. Podczas zatrzymania kobieta krzyczała, żeby zabrano jej dzieci, ponieważ ich nie chce. Oprócz zarzutów znęcania się nad dziećmi kobieta usłyszy także oskarżenie o posiadanie marihuany i mocnych leków psychotropowych, które w Stanach można posiadać jedynie z ważną receptą. To niestety niejedyna tak poważna sytuacja, w której zachowanie matki odbiega dalece od przyjętych standardów. Media obiegła informacja o kobiecie, która uśmierciła dwoje swoich dzieci w niewybaczalny sposób.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
fot. genoacitypolice.org

37-latka w dość oryginalny sposób chciała wyjaśnić, do czego doszło podczas morderstwa Georga Floyda.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Basia Kurdej-Szatan pokazała kuchnię. Wiele osób o takiej marzy, uwagę zwraca 1 szczegół
  2. 7 osób nie żyje, 60 jest rannych. Nie mieli szans, wiadomości ze świata są tragiczne
  3. Kulisy wyjazdu Kingi Dudy. Na jaw wychodzą nowe nieznane fakty, nie było dobrze
  4. Mąż zemścił się na kochanku żony. Zachował się w najgorszy możliwy sposób, włos się jeży na głowie
  5. Para młoda nagle usłyszała krzyk. Odwrócili się i zamarli, nie wierzyli własnym oczom
  6. Przyłapali Andrzeja Dudę, nie miał pojęcia, że ktoś patrzy. Wydało się, jak spędza wolny czas

 źródło: The Sun


 

Poprzedni artykułGwiazdor „M jak Miłość” pokazał nietypowe zdjęcie. Rzadko pozwala sobie na tyle, tym razem zrobił wyjątek
Następny artykułPolsat przekazał wstrząsającą wiadomość. Śmierć nadeszła niespodziewanie, dramat
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.