Matka nie mogła przewidzieć, że robiąc sobie zdjęcie w starym kinie, uchwyci coś jeszcze, coś, co w teorii nie miało prawa się tam znajdować. To zdjęcie podzieliło Internautów. Część z nich, tak jak kobieta, która zrobiła to zdjęcie, uważa, że udało się na nim uchwycić nadprzyrodzone zjawisko. 

Stare kina to miejsce takiego rodzaju, który od razu przywołuje skojarzenie z horrorem. Czy jest lepsze miejsce, na to, by przydarzyło się w nim jakiegoś rodzaju nawiedzenie, albo inna aktywność paranormalna? Wielu fanów takich teorii z pewnością oddałoby wszystko, żeby tylko mieć takie zdjęcie, jak ta rodzina.

Nawiedzone kino

Idąc z trójką swoich dzieci na Gdzie jest Dory?, Emma z pewnością nie spodziewała się, takiego rozwoju wypadków. Przed filmem kobieta zrobiła sobie selfie z maluchami. To pierwszy raz, kiedy jej najmłodsza córeczka — Harper — była w kinie i jej mama chciała uwiecznić ten moment. Specjalnie upewniła się, czy za nimi nikt nie siedzi, by nie złapać w kadrze przypadkowej osoby.

Rodzina obejrzała film i zadowolona wróciła do domu. Dopiero tam kobieta postanowiła obejrzeć zrobione przed seansem zdjęcia. Wtedy coś rzuciło jej się w oczy. Po przyjrzeniu się tylnym rzędom uchwyconym na zdjęciu wyraźnie można zauważyć, że na przy jednym z foteli widać niewyraźną, pół przezroczystą postać. 

 

Matka była pewna, że to duch

Jak stwierdziła Emma, jej rodzina zazwyczaj jest sceptyczna, jeśli chodzi o kwestie nadprzyrodzone, jednak trudno jej było wzruszyć ramionami i stwierdzić, że nic nie zaszło, skoro przed oczami miała tak wyraźny dowód. Kobieta podzieliła się fotografią w mediach społecznościowych.

Bardzo szybko zarzucono jej, że w jakiś sposób edytowała zdjęcie tak, by dodać tam tę tajemniczą postać. Emma jednak twierdzi, że nie wiedziałaby nawet, jak coś takiego można zrobić. Twierdzi, że podzieliła się tym zdjęcie, mając nadzieję, że ktoś rzuci trochę światła na to, co mogło pojawić się na fotografii. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzina
The Paranormal Elixir on Facebook

Widzicie tu ducha?

rodzina
The Paranormal Elixir on Facebook

Czy postać w tle wydaje się podejrzana?

rodzina
The Paranormal Elixir on Facebook

A może to tylko gra świateł?

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  3. Najbrzydsze stopy gwiazd. 10 zdjęć, które mogą się śnić po nocach
  4. Żona chciała pochwalić się mężowi zdjęciem. Szybko zauważył jeden szczegół, od razu wiedział, że go zdradza
  5. Gwiazda TVN rozwodzi się. Znali się od liceum, uchodzili za idealne małżeństwo
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci
Poprzedni artykułMąż odkrył na co jego żona wydała wszystkie pieniądze. Natychmiast się z nią rozwiódł
Następny artykułCiało jelenia całe pokryte jest w guzach. Fotografia dzikiego zwierzęcia poruszyła tysiące ludzi