Matka dokonała przeraźliwego czynu, którego większość ludzi nie potrafi sobie nawet wyobrazić. Następnie wyskoczyła przez okno. Ta sytuacja jest niestety kolejnym dowodem na to, że życie pisze najczarniejsze scenariusze. To, czego dopuściła się kobieta, nie potrafi dotrzeć nawet do świadomości przeciętnego człowieka. 

Codziennie na całym świecie dzieją się okropne tragedie. Ludzie podejmują decyzje, które krzywdzą nie tylko ich, ale i wszystkich, którzy ich otaczają. Jednak to, czego dokonała ta matka, wydaje się absolutnym szczytem. Co musiało dziać się w głowie kobiety, kiedy dopuszczała się tej zbrodni?

Matka wyskoczyła przez okno

Do zdarzenia doszło 16 stycznia w Nowosybirsku, rosyjskim mieście położonym w południowo-zachodniej Syberii. 29-letnia Rosjanka wyskoczyła tam w okna na ósmym piętrze. Matka została znaleziona niemal naga, na śniegu i błagająca o pomoc. Twierdziła, że nie czuje swoich nóg i ramion. Została natychmiast przewieziona do szpitala, obecnie jej stan jest stabilny. 

Niestety, to, co policjanci znaleźli w jej mieszkaniu, sprawiło, że zupełnie inaczej spojrzeli na czyn kobiety. Próba samobójcza wydawała się możliwa do usprawiedliwienia tym, że właśnie dowiedziała się, że cierpi na nowotwór i zostało jej prawdopodobnie kilka miesięcy życia. Jednak druga decyzja, którą podjęła, to, czego się dopuściła, nie jest możliwe do usprawiedliwienia załamaniem nerwowym. 

Przerażające odkrycie

Kiedy policjanci weszli do mieszkania niedoszłej samobójczyni, zobaczyli coś przerażającego. Na podłodze, w kałuży krwi, leżała 9-letnia córka kobiety. Zanim spróbowała odebrać sobie życie, matka zabiła swoje jedyne dziecko. Dziewczynka została uderzona w głowę ciężkim narzędziem, a następnie uduszona. 

Nie mogę już dłużej żyć z tymi nieznośnymi bólami głowy. Wybacz mi. Bardzo kocham swoją córkę — napisała zabójczyni w swoim liście pożegnalnym. Mąż kobiety jest wojskowym. Sąsiedzi uważali ich za dobrą rodzinę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
Marii Russkikh, vk.com

Kobieta próbowała odebrać sobie życie. 

matka
Marii Russkikh, vk.com

Najpierw zabiła córkę. 

imgur.com

Skoczyła z ósmego piętra. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Prosiła lekarzy o wykonanie badań profilaktycznych, ale się nie zgodzili. Teraz zostały jej 3 lata życia
  2. Nie żyje gwiazdor TVP. Był ulubieńcem widzów ”walczył za Polskę na wielu frontach”
  3. Studentka poprosiła ginekologa o jedną rzecz. Odpowiedział: „na kolanach do Częstochowy, grzesznico”
  4. Była partnerka Radosława Majdana jest w ciąży. Znana aktorka zostanie mamą już niebawem
  5. Wielka żałoba w rodzinie gwiazdy TVP i Polsatu. Po wygranej z ciężką chorobą przyszła pora na niespodziewany dramat

źródła: popularne.pl

Poprzedni artykułDagmara Kaźmierska wyznała, że była uzależniona. Przez nałóg straciła majątek, uratowało ją więzienie
Następny artykułDziennikarz apeluje o bezpieczeństwo Roksany Węgiel i Viki Gabor. Do akcji wkroczyła też Kayah
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego