Matka domaga się sprawiedliwości. Kobieta nagłaśnia sprawę i publikuje w mediach społecznościowych wstrząsające zdjęcie ze swoim nowo narodzonym dzieckiem. Czy lekarze zapłacą za popełnione błędy?
Tragedia, jaka spotkała 28-letnią kobietę jest niewyobrażalna. Matka nie ma zamiaru milczeć, i chce, by jej historia dała początek wielu zmianom. Dzień, który miał być najszczęśliwszym w jej życiu okazał się największym koszmarem. Wszystko przez błąd lekarzy. Zdjęcie, jakie upubliczniła w internecie łamie serca.

Matka domaga się sprawiedliwości

Matka domaga się sprawiedliwości, po tym jak przez błędy personelu medycznego, najszczęśliwszy dzień w jej życiu zamienił się w prawdziwe piekło.

28-letnia Brytyjka wstrząsnęła internetem, kiedy opublikowała zdjęcie ze szpitalnej sali, na którym trzyma w rekach niemowlę. Dziecko Stephanie Bradley urodziło się martwe, a matka chce, by udostępniona przez nią fotografia ukazała problem zwiększonej liczby poronień w Wielkiej Brytanii.

Czemu synek kobiety przeszedł na świat martwy? Matka obwinia lekarzy.

  1. Rafał Brzozowski planuje ślub. Kim jest jego piękna ukochana?
  2. Siostra Anny Przybylskiej ujawniła jak wygląda jej grób. Łzy same płyną do oczu
  3. Nie żyje 25-letnia piosenkarka. Zginęła potrącona przez samochód

Błąd lekarzy

Błąd lekarzy zdaniem 28-letniej kobiety, przyczynił się do śmierci jej dziecka. Matka, która wydała na świat nieżyjące niemowlę, była zaniedbywana przez opiekę medyczną.

Kiedy Stephanie zgłosiła położnym, że jej dziecko przestało się ruszać, szpital nie zakwalifikował ciąży jako zagrożonej, ponieważ przyszła matka chciała urodzić w domu. Czy gdyby przepisy uległy zmianie nie doszłoby do tragedii?

Po śmierci dziecka w szpitalu wszczęto śledztwo, które wykazało, że personel nieprawidłowo potraktował informację o miejscu porodu, przez co wszczęto niewłaściwe procedury, kiedy kobieta zaczęła rodzić. Przyszła matka nie dostała antybiotyków, które miały zapobiegać infekcji. Od Stephanie również nie pobrano krwi do badań.

Matka, która urodziło martwe dziecko domaga sie sprawiedliwości i ma nadzieję, że opublikowane przez nią zdjęcie zwróci uwagę brytyjskiej służby zdrowia. Specjalna organizacja zajmująca się bezpieczeństwem w służbie zdrowia, już zapowiedziała wszczęcie ogólnokrajowego śledztwa, które ma zbadać przyczyny poronień oraz wypracować wytyczne, by zapobiec takim wypadkom w przyszłości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
Stephanie Broadley, Facebook

28-letnia matka opublikowała wstrząsające zdjęcie ze swoim nieżywym dzieckiem.

matka
Fot. Aditya Romansa, Unsplash

Problem poronień dotyka coraz więcej kobiet.

matka
Fot. Hush Naidoo, Unspalsh

Zdaniem Stephanie, jest to wina lekarzy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeden z pierwszych objawów cukrzycy. Dokładnie przyjrzyj się swoim dłoniom
  2. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  3. Masz stare rajstopy? Nie wyrzucaj ich, znamy 5 sposobów na ich genialne wykorzystanie
  4. Kim jest Krzysztof Radzikowski z ”Gogglebox”? Widzowie nie mieli pojęcia o jego sukcesach
  5. Sąd zajmie się sprawą grobu Piotra Woźniak-Staraka. Doszło do złamania prawa?

źródło: parenting.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.