Matka zrobiła przy maleńkiej córeczce niewybaczalną rzecz, teraz 32-letnia kobieta za swoje haniebne postępowanie stanie przed sądem. Wstrząsające wydarzenie, które miało miejsce w środę 22 lipca na warszawskim Mokotowie, jest wręcz niewiarygodne. Gdyby nie przechodnie, sytuacja mogłaby zakończyć się prawdziwą tragedią.
 
Jak poinformował podkomisarz Robert Koniuszy z Komendy Rejonowej Policji w Warszawie, porażające sceny rozegrały się na warszawskim Mokotowie w środę 22 lipca, kwadrans po godzinie 15. Przechodnie wezwali funkcjonariuszy po tym, jak matka z dzieckiem na ręku weszła do kabiny sanitarnej znajdującej się na ulicy i długo nie wychodziła.
 
 
Matka weszła z dzieckiem do kabiny
 
Jak się okazuje, 32-letnia kobieta weszła do kabiny sanitarnej z 2-letnim dzieckiem na ręku. Sytuacja zaniepokoiła przechodniów, którzy zauważyli, że matka nie wyszła z pomieszczenia od dłuższego czasu. Zawiadomili policję, która natychmiast zjawiła się na miejscu. 
 
 
– Dzielnicowi kilkakrotnie pukali w drzwi kabiny. Ze środka rozgrzanego słońcem sanitariatu wyszła 32-latka z córeczką na ręku. Kobieta miała szkliste, mętne oczy, powiększone źrenice i zakłóconą percepcję oraz mowę – podał podkomisarz Robert Koniuszy.
 
Trudno uwierzyć w to, co takiego zrobiła matka w środku kabiny. 
Matka oskarżona o narażenie życia dziecka
 
– Kiedy policjanci zapytali ją, dlaczego tak długo była wewnątrz powiedziała, że zmieniała dziecku pampersa. Tymczasem dziewczynka była w przemoczonej pieluszce jednorazowej – informuje policja.
 
– Na pytanie dzielnicowych, czy przyjmowała jakieś narkotyki, powiedziała, że wstrzyknęła sobie heroinę, po czym wydała im strzykawkę z odrobiną substancji w środku – podał Robert Koniuszy.
 
Na szczęście dziewczynce nic nie było. Wezwana na miejsce pogotowie ratunkowe stwierdziło, że dziecko jest w dobrej kondycji zdrowotnej. 2-latka została przykazana ojcu, który był poszukiwany przez tamtejszą prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu. 32-latka usłyszała zarzuty posiadania narkotyków oraz narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu córki. Grozi jej 5 lat więzienia.
 
ZOBACZ ZDJĘCIE:
 
 
Poprzedni artykułMałgorzata Trzaskowska zabrała głos. W czasie kampanii miała jeden problem, który głęboko ukrywała
Następny artykułNie mieści się w głowie. Wujek zamordował nastolatkę, wstrząsające sceny
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.