Matka dwuletniego dziecka została brutalnie zamordowana podczas pobytu na wakacjach. Świadkami morderstwa byli jej mąż i dwuletni synek. Kobieta była w trzecim miesiącu ciąży. Media podają różne informacje na temat tego zajścia. Sprawę bada policja. 

Matka dwuletniego chłopca została zaatakowana z zaskoczenia. Choć była w miejscu, w którym nie powinno jej nic grozić, sprawcy wtargnęli na teren wynajmowanego przez małżeństwo domu. Kobiecie nie udało się przeżyć. 

Matka zamordowana na oczach dziecka

Małżeństwo  Matthew i Karen Turner razem ze swoim synkiem wybrali się do parku krajobrazowego Hluleka w mieście Ngqeleni w Republice Południowej Afryki, by świętować urodziny Karen. Para wybrała się w podróż razem z rodzeństwem Karen i kilkoma znajomymi. To, co stało się wtorkowej nocy z 17 na 18 września 2019 roku, w rezerwacie, jest trudne do uwierzenia.

Do wynajmowanego domu, w którym para spędzała wakacje, wtargnęło dwóch napastników, było to około trzeciej godziny w środku nocy. Męża Karen, Matthew obudziło uderzenie w brzuch. Mężczyzna zobaczył, jak drugi bandyta zadaje ciosy nożem kobiecie, gdy rzucił się ku nie mu, także został dźgnięty nożem. Ich syn nie został zaatakowany. Sprawcy wypadli z domu, mąż krzyczał o pomoc, a synek płakał.

  1. Plejada: Małgorzata Kożuchowska spowodowała kolizję. Do sieci trafiły zdjęcia z miejsca zdarzenia
  2. Fani nie posiadają się z radości po ogłoszeniu w TVN. Gratulujemy Grażynie Torbickiej
  3. Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z córką. Fani zwrócili uwagę na niepokojący szczegół

Pomoc nadeszła zbyt późno

Media podają wiele interpretacji tego zajścia. Według Times krzyki były słyszalne dużo wcześniej, jednak nikt z obsługi domków nie wyszedł na pomoc, tłumacząc się w dochodzeniu, iż sądzili, że jest to kontynuacja urodzinowego wieczoru kobiety, dopiero mieszkający w sąsiednim domku brat Karen i jego żona pobiegli sprawdzić, co się dzieje. Na miejsce została wezwana policja. Kobieta zmarła na miejscu, w skutek dźgnięcia w udo i przerwania tętnicy. Mężczyzna był nieprzytomny, natychmiast zawieziono go do szpitala i poddano operacji jamy brzusznej.

Nie są znane motywy sprawców morderstwa. Wiadomo, że nic nie zostało ukradzione. Jak podaje Times, istnieją pogłoski, że napaść miała związek z konfliktem właścicieli rezerwatu z ich pracownikami, rdzennymi mieszkańcami okolic Nqgeleni. W konflikcie chodziło o to, że władze rezerwatu prowadzą walkę z kłusownikami i nielegalnymi rybakami, którzy poruszają się nocą po terenie rezerwatu. Jednak nie jest znany związek zaatakowanego małżeństwa z konfliktem miejscowych. Zbrodnia wygląda jednak na zemstę, oprawcy nie weszli do domu w celu rabunku i zabili, ponieważ zostali przyłapani. Brat Karen ma zamiar złożyć pozew do sądu o niezapewnienie bezpieczeństwa na terenie rezerwatu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
facebook.com/Kren Turner

Para była świeżo upieczonym małżeństwem.

matka
facebook.com/ Karen Turner

Karen i Matthew byli rodzicami dwuletniego chłopca. Karen była w trzecim miesiącu ciąży.

matka
facebook.com/ Karen Turner

Syn małżeństwa był świadkiem morderstwa mamy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Produkty o działaniu pobudzającym. Stanowią ciekawą alternatywę dla kawy
  2. Turyści jadący do Zakopanego będą wściekli. Ogromne problemy aż przez 3 lata
  3. Jeden ząbek czosnku jedz codziennie. Niewiarygodne, jak zareaguje twoje ciało
  4. TVP pokazało nową prezenterkę wiadomości. Blond piękność rozbudziła zmysły
  5. Pitbull uznany został przez ludzi za „brzydala”. Nikt nie chce adoptować psa
  6. 99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?

Źródło: Timeslive.com

Poprzedni artykułKot jest niezwykły. 16 niesamowitych ciekawostek
Następny artykułNikt jeszcze nie rozwiązał tej zagadki w mniej niż 46 sekund. Który element nie pasuje do reszty?
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl