Matka zobaczyła na kamerze zamontowanej w pokoju jej dziecka coś przerażającego. Kiedy kobieta poszła zbadać sprawę, przez chwilę nie mogła uwierzyć własnym oczom. Naprawdę, niewiarygodne, że coś takiego się stało. Kobieta jeszcze długo będzie opowiadać tę historię. 

Kobieta nie jest specjalnie przesądna. Właściwie nie wierzy w ogóle w stworzenia nadprzyrodzone. Jednak to, co zobaczyła w łóżeczku swojego dziecka, sprawiło, że musiała na chwilę się zatrzymać. To na pewno nie było niewyraźne odbicie światła albo coś podobnego, jej oczy na pewno tu nie zawodziły. Matka widziała ten kształt bardzo wyraźnie. Co tam robił?

Matka niemowlęcia zamarła

Maritza Cibuls była tej nocy w domu sama, z dwójką małych dzieci. 18-miesięcznym synkiem i 3-letnią córeczką. To był spokojny wieczór, matka właśnie położyła młodsze dziecko w jego łóżeczku. Po chwili spojrzała na monitor, na który przesyłał się obraz z kamery zamontowanej w pokoju dziecka. Wtedy zamarła.

matka
facebook.com/maritza.elizabeth.73

Na kamerze ewidentnie było widać drugą dziecięcą twarz.

Jej synek, Lincoln, spał spokojnie, skulony. Jednak to nie widok jej dziecka ją zaniepokoił. Koło niego, perfekcyjnie wyraźnie Maritza widziała drugą niemowlęcą twarz. Nieważne, jak długo kobieta patrzyła na monitor, twarz nie znikała. Matka chłopca zazwyczaj jest bardzo sceptyczna, ale stwierdziła, że musi zbadać tę sprawę. 

Kobieta odetchnęła z ulgą

Maritza do dziecięcego łóżeczka podeszła niepewnie, uzbrojona z latarkę. Jej synkowi nic nie było, ale twarz „ducha” zdawała się pojawiać i znikać, gdy dziecko się poruszało. Kobieta nie chciała budzić malucha, więc postanowiła dać tej sprawie spokój i dokładniej przyjrzeć się jej rano. Jak postanowiła, tak też zrobiła, chociaż nie była to dla niej najspokojniejsza noc. 

To, co odkryła rano, sprawiło, że kobieta miała ochotę z zażenowania zapaść się pod ziemię. Bardzo szybko zrozumiała, że twarz „ducha” to w rzeczywistości fabryczna naklejka naklejona na środek materaca. Okazało się, że kiedy jej mąż ścielił łóżeczko dziecka, nie położył na materac dodatkowej warstwy, która zazwyczaj się tam znajduje. Mężczyzna od teraz ma zakaz zabierania się za takie rzeczy.

ZOBACZ ZDJĘCIA „DUCHA”:

matka
facebook.com/maritza.elizabeth.73

Tajemnica szybko się rozwiązała.

matka
facebook.com/maritza.elizabeth.73

Można się przstraszyć.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Biedronka oferuje produkt, który może pomóc wielu Polakom. Niestety tylko przez kilka dni
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do jej koleżanki. Natychmiast zadzwonił na policję
  3. Wybiegła z domu po kłótni z mężem. Wróciła dwa dni później, znalazła list od ukochanego
  4. Młodsza córka Hanny Lis to prawdziwa piękność. 18-latka to kopia mamy
  5. Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach
  6. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę

źródła: today.com, facebook.com/maritza.elizabeth.73

Poprzedni artykułByły mąż Marty Kaczyńskiej skrytykował prezydenta. Chodzi o ustawę antyaborcyjną
Następny artykułZnaki zodiaku, które są stworzone do wielkich rzeczy. Sukces i wieczna sława to ich przeznaczenie
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego