Matka zostawiła swoją 3-letnią córkę na pastwę losu. Dziewczynka kilka dni spędziła sama w domu, bez dostępu do jedzenia i wody. Kiedy babcia 3-latki zrobiła jej niespodziewaną wizytę, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Dziecko było tak wycieńczone, że zaczęło jeść proszek do prania. 

Matka 3-latki zupełnie nie była przejęta losem swojego dziecka. Pewnego dnia wraz ze swoją przyjaciółką, wybrała się na imprezę, zostawiając córkę bez żadnej opieki. Bezbronna dziewczynka nie miała nic do powiedzenia. Przerażona, kilka dni spędziła sama w domu, nie mają nic, czym mogłaby się posilić. Matka nawet nie zadbała o to, by jej dziecko miało co przez ten czas zjeść.

Matka zostawiła swoją 3-letnią córkę bez opieki

21-letnia kobieta, matka małej dziewczynki postanowiła wybrać się ze swoja najlepszą przyjaciółką na imprezę do pobliskiego klubu. Kobieta nic nie robiła sobie z faktu, że jej dziecko nie jest w stanie sobie samodzielnie poradzić. Nie zważając na istniejące okoliczności, w imprezowym nastroju zostawiła małą córkę w domu. 

W mieszkaniu nie było żadnego jedzenia, a krany z bieżącą wodą zostały zakręcone. 3-latka nie miała co jeść ani pić przez długi czas. Impreza nie skończyła się tej samej nocy, ale trwała kilka dni. Dziewczynka była przerażona, głód tak bardzo jej doskwierał, że zaczęła jeść proszek do prania. 

  1. Premier powiedział, co z wypłatami 500 plus. Wiemy, czy polskie rodziny mają się czym martwić
  2. Zakażony koronawirusem mężczyzna zdradził pierwsze objawy i rozwój choroby. Bardzo ważne słowa, trzeba wiedzieć
  3. Sanepid radzi, co zrobić z pieczywem przyniesionym ze sklepu. Prosty trik zapewni bezpieczeństwo

Babcia znalazła wygłodniałą 3-latkę

Dziewczynkę znalazła babcia, która wybrała się do wnuczki z okazji jej urodzin. Kiedy dotarła na miejsce, od razu wezwała policję, nie mogła uwierzyć w to, co ujrzała własnym oczom. Na miejscu zastała zatrwożone i wycieńczone dziecko. Jego stan zdrowia był dramatyczny. Dziewczynka leżała w zimnym, brudnym mieszkaniu. Dokoła porozsypywane były śmieci i inne nieczystości.

Matka dziecka, Maria Plenkina została natychmiast aresztowana. Z ustaleń policji wynika, że przyjaciółka kobiety nie wiedziała o tym, że mała Kristina została sama w domu.

Kilka dni pózniej, 3-latka na skutek wygłodzenia niestety zmarła. Jej matka przyznała się do winy, była świadoma swoich czynów w momencie podejmowania decyzji. Podkreślała jednak, że jej celem nie było doprowadzenie do śmierci dziecka. Matka Kristiny stanie przed sądem, aby ponieść odpowiedzialność za swoje czyny. Grozi jej od 8 do nawet 20 lat więzienia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
pixabay.com Benjamin Sz-J

Matka pozostawiła swoja 3-letnia córką bez jedzenia na kilka dni.

matka
fot. unspalsh.com/
Arwan Sutanto

Dziewczynka była tak wycieńczona, że zaczęła jeść proszek do prania.

polacy
Fot. policja.pl

Matce grozi od 8 do 20 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  3. Kobieta znalazła przy drodze zagubionego kota. Po badaniu weterynarz pobladł i zaniemówił
  4. Domowe sposoby na siwe włosy. W mgnieniu oka poradzisz sobie bez pomocy fryzjera
  5. Główny Inspektorat Farmaceutyczny wycofuje popularny lek. Należy go natychmiast wyrzucić
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Źródło: pikio.pl

Poprzedni artykuł”M jak miłość” zniknie z anteny? Znamy odpowiedź, nie ma już wątpliwości
Następny artykułJeśli zauważysz specyficzny nalot na owocach, natychmiast je wyrzuć. Mogą wywoływać nowotwór
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.