Matka w końcu odnajdzie spokój. Po 24 latach odnaleziono szczątki jej córki na dnie jeziora Dywickiego. Kobieta zaginęła w 1996 roku, 3 tygodnie po swoim ślubie. Przez wiele lat nie wiadomo było, co stało się z dziewczyną. Jak podaje Fakt, przełom nastąpił dopiero w 2003 roku, kiedy to mąż ofiary przyznał się do winy. 

Badania DNA potwierdziły, że znalezione szczątki należą do Joasi. Matka po 24 latach w końcu będzie mogła pochować swoją zaginioną córkę. Ciężko wyobrazić sobie, jakie katusze musiała przeżywać kobieta. Nigdy jednak nie przestała szukać.

Matka w końcu odnajdzie spokój

Matka zdradziła Faktowi, że odnalezienie jej córki, wcale nie przyniosło ulgi, na którą liczyła. Kobieta twierdzi, że emocje pękły jak bańka mydlana, ponieważ za długo czekała na swoją ukochaną córeczkę. 

Przez te wszystkie lata nigdy nie usiadłam do stołu wigilijnego, nie spędzałam żadnych świąt. Może po pogrzebie coś się zmieni i odzyskam spokój ducha? Sama nie wiem… – wyznała matka. 

  1. Najnowsze informacje o pieniądzach Polaków. Czy powinniśmy czuć się oszukani?
  2. Rowerzysta jeździł po lesie w okolicach domu, nie spodziewał się przygotowanej zasadzki. Zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  3. Przywiązał córkę do krzesła i przez 13 lat więził w piwnicy. Nie mieści się w głowie, cały świat zamarł

Fundacja pomogła odnaleźć ciało

Niewyjaśnione zaginięcie Joasi było w 1996 roku jedną z pierwszych poszlakowych procesów w Polsce. Mimo że dopiero w 2003 winowajca przyznał się do winy, skazano go na 15 lat. Matka nadal nie czuła jednak ulgi, ponieważ policja przez wiele lat nie mogła znaleźć szczątków w jeziorze. Kobieta nie straciła jednak nadziei i zwróciła się o pomoc do Fundacji Na Tropie, zajmującej się poszukiwaniem osób zaginionych.

– W ubiegłym roku rozpoczęliśmy poszukiwania. Niestety bez rezultatu. Bardzo trudno szukać w jeziorze ciała po 24 latach. […] Zwłoki znaleźliśmy 30 metrów od miejsca, które na mapie zaznaczył zabójca – wyjaśnił prezes fundacji Faktowi

Ich działania zakończyły się sukcesem, a policja w końcu będzie mogła zamknąć sprawę sprzed 24 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

matka
Fot. youtube.com/Gazeta Olsztyńska

Po 24 latach odnaleziono szczątki kobiety. 

matka
Fot. youtube.com/Gazeta Olsztyńska

Matka w końcu będzie mogła pochować swoją córkę. 

Historia wywołuje łzy wzruszenia.  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polakom zostały już ostatnie dni na ważną czynność. Za jej pominięcie grozi ogromna kara finansowa
  2. Dziś pierwszy dzień bez maseczek. Aby ich nie nosić, trzeba jednak przestrzegać pewnych zasad
  3. Norbi pokazał żonę. Marzena jest trzecią żoną gwiazdora. Piękna?
  4. Myśleli, że zmarła podczas porodu. Wtedy jej mąż wyszeptał słowa, które doprowadziły do cudu
  5. Nie żyje najstarszy mężczyzna na świecie. Dożył nieprawdopodobnego wieku
  6. Pilny komunikat GIS dla wszystkich Polek i Polaków. Dotyczy każdego, chodzi o specjalne zalecenia sanepidu i ustalenie terminarzu organizacji kąpielisk

Źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułOstateczny dowód na związek Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego? Jedno zdjęcie wszystko zdradza
Następny artykuł65-latka poszła na USG. Podczas badania lekarz złapał się za głowę, trudno uwierzyć
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.