Matka dziewczyny nie mogła oderwać oczu od swojego przyszłego zięcia. Coś było bardzo znajomego w twarzy młodego mężczyzny, kobieta nie mogła tylko ustalić dokładnie, gdzie mogła go widzieć. Nie chciała jednak roztrząsać tej sprawy przy stole. Jednak po pewnym czasie odkryła zdjęcie, które wyjaśniło wszystko. 

Poznawanie partnerów swoich bliskich nie zawsze jest łatwym doświadczeniem. To, że ktoś jest ukochaną osobą naszego dziecka, nie zawsze będzie przecież oznaczać, że my się z nią świetnie dogadamy. Mimo że matka dziewczyny bardzo cieszyła się szczęściem córki, kobieta nie mogła przestać dokładnie przyglądać się jej narzeczonemu. Coś w jego twarzy wydawało się jej podejrzanie znajome.

Matka jadła obiad z zięciem, kiedy coś przykuło jej uwagę

Heidi Parker w końcu postanowiła przedstawić całej rodzinie swojego narzeczonego. Ed Savitt nie został jeszcze przedstawiony całej rodzinie, ponieważ ta mieszkała dosyć daleko. Rodzice dziewczyny bardzo cieszyli się z jej szczęścia i z radością przyjęli mężczyznę w swoim domu. 

Jednak, pomimo tego, że Ed był niezwykle sympatycznym młodym człowiekiem, matka Heidi nie mogła przestać dokładnie mu się przyglądać. Coś w jego twarzy było niezwykle znajome, co było dziwne, ponieważ nigdy się nie poznali. A przynajmniej tak wszyscy uważali. Po obiedzie pożegnali się, a młoda para wróciła do planowania wesela.

Zdjęcie wyjaśniło wszytstko

Kiedy tylko młodzi wyszli, matka dziewczyny zabrała się za przeglądanie rodzinnych zdjęć. Nie dawało jej spokoju, poczucie, że wie dokładnie, kim jest Ed. Nie mogła jednak znaleźć na to żadnych dowodów, aż do kilku tygodni później. Wówczas dotarła do ich zdjęć ze wspólnych wakacji z czasów, gdy Heidi była małą dziewczynką.

Kiedy kobieta zobaczyła zdjęcie z ich wczasów w Turcji, wszystko stało się jasne. Heidi zaprzyjaźniła się wtedy z chłopcem, który również był tam z rodzicami na wakacjach. Okazało się, że to właśnie był Ed. Okazało się, że młodzi byli sobie pisani od zawsze! To niezwykłe, że mężczyzna po tylu latach znów zjawił się w życiu Heidi – i to w jaki sposób!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
fot. Heidi Savitt, facebook.com

Heidi chciała przedstawić rodzicom narzeczonego. 

matka
canva.com

Matka miała wrażenie, że zna partnera córki.

matka
fot. Heidi Savitt, facebook.com

Okazało się, że poznali się przed laty.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Martyna Wojciechowska jest coraz odważniejsza. Pokazała na Instagramie prywatną fotografię
  4. Jak wyglądałyby gwiazdy, gdyby nie miały zabiegów upiększających? Chirurg ujawnił prawdę [GALERIA]
  5. Bogumiła Wander i Krystyna Loska były przyjaciółkami. Panie odsunęły się od siebie
  6. Na chwilę przed Sylwestrem TVP Zenek Martyniuk przekazał najlepszą nowinę. Fani są wniebowzięci, trudno opanować radość

źródła: pikio.pl

Poprzedni artykułGwiazda „Rancza” wspiera chorego Pawła Królikowskiego. Dodała emocjonalny wpis na Instagramie
Następny artykułRobisz rosół na udkach z kurczaka? Kucharze ostrzegają, popełniasz wielki błąd
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego