Matka i córka są niemal identyczne. Aby wyglądać tak jak jej pociecha, kobieta postanowiła poddać się serii operacji plastycznych. Przeznaczyła na to aż 200 tysięcy złotych!

Brytyjka za wszelką cenę chciała upodobnić się do swojej córki. Z początku nie wywołało to entuzjazmu u młodszej z nich. Trzeba przyznać, że wszystkie zabiegi kosztowały ją naprawdę pokaźną sumę.

Matka i córka są do siebie bardzo podobne

Janet Horrocks z Burnley w Anglii od 18 lat regularnie poddaje się operacjom plastycznym. Cel tej metamorfozy jest dosyć zaskakujący. Kobieta za wszelką cenę chce wyglądać tak, jak jej córka.

Taka zmiana kosztowała ją dużo wysiłku, a także wkładu finansowego. Matka rozpoczęła metamorfozę dwiema operacjami powiększenia biustu. Następnie skorygowała nos, a potem wstrzyknęła sobie botoks. Zabiegom oczywiście poddaje się do tej pory, aby z każdym dniem jak najbardziej przypominać 35-letnie dziecko. Kobieta wydała na poprawę wyglądu aż 40 tysięcy funtów, czyli 200 tysięcy złotych.

matka i córka
fot. screen youtube.com, Barcroft TV

Oprócz operacji plastycznych kobieta zadbała również o swoją figurę. Z początku nosiła rozmiar L, ale dzięki swojemu samozaparciu teraz kupuje ubrania nawet o dwa rozmiary mniejsze. Dużą rolę odegrała, także fryzura. Mama postawiła na przedłużenie, a następnie zafarbowanie włosów. Na jej metamorfozę składa się ogromna ilość zabiegów kosmetycznych, które sprawiają, że mama i córka są niemal identyczne.

Co na temat metamorfozy mamy uważa córka?

Z początku córka nie mogła pogodzić się z tym, co robi jej mama. Zmartwiły ją zwłaszcza operacje plastyczne. Dziewczyna obawiała się, że Janet będzie wyglądać młodziej od niej samej.

-Córka nie powinna wyglądać starzej od matk. Czułam się, jakby została mi odebrana moja młodość, a to nie było w porządku.- oznajmiła Jane.

matka i córka
fot. screen youtube.com, Barcroft TV

Jak się szybko okazało, metamorfoza bardzo się udała. Matka i córka zaczęły być postrzegane jako siostry. Jane nie ukrywała swojego oburzenia. Nie chciała pokazywać się na mieście z mamą, ponieważ cierpiała na tym jej samoocena.

Po pewnym czasie córce udało się zaakceptować decyzję matki. Dziś kobiety są ze sobą bardzo blisko. Mimo świetnych relacji Jane oznajmiła, że nigdy w życiu nie zrobiłaby tego swojej córce. Postanowiła, że zestarzeje się z urodą i wdziękiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Matka i córka
fot. screen youtube.com, Barcroft TV

Tak kobieta wyglądała przed metamorfozą.

matka i córka
fot. screen youtube.com, Barcroft TV

Dziś matka i córka wyglądają jak siostry.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nawet 2 tysiące wydasz na mandat. Karę powiążą z pensją
  2. Po 60 latach małżeństwa zrobili sesję ślubną. W dniu ślubu nie mogli sobie na to pozwolić [ZDJĘCIA]
  3. Nie umyła pędzli do makijażu, szybko pożałowała. Prawie straciła przez to życie
  4. „Mój mąż mnie zdradza. Powinnam odejść i stracić wszystkie luksusy?”
  5. Szczere wyznanie Kingi Rusin zwala z nóg. Nie jest pewna swojej przyszłości, jej słowa mogą zaboleć wielu fanów

źródło: metro.co.uk, usmagazine.com

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.