Connect with us

WTF

Matka szarpie za włosy 3-letnie dziecko, bo zabrało jej tablet. „Oddawaj go, albo cię zabiję”

Opublikowane

-

To nagranie wzbudza bardzo dużo emocji w internecie. Możemy na nim zobaczyć wstrząsającą reakcję matki wobec 3-letniej dziewczynki, która zabrała jej tablet. Matka krzyczy, kopie, szarpie za włosy, a dziecko przestraszone całą sytuacją nie przestaje płakać. Na szczęście, filmem zainteresowały się już odpowiednie służby. 

Nie jest jasne, kiedy dokładnie powstało nagranie, ani przez kogo zostało opublikowane. Filmik trwa około minuty, a całe wydarzenie miało miejsce w Argentynie. Na nagraniu możemy zobaczyć agresywną kobietę, która krzyczy na swoją 3-letnią córeczkę.

– Dlaczego nie pamiętasz, gdzie odkładasz rzeczy? Oddawaj tablet! Gdy przyszłam leżał na stole. Oddawaj go, albo cię zabiję – krzyczy matka 3-latki.

Służby już zainterweniowały

Jak donoszą zagraniczne media, pomoc społeczna już zareagowała. Po obejrzeniu nagrania, postanowili oni wszcząć kontrolę w jej domu. Szalonej matce odebrana została 3-letnia dziewczynka i dwoje jej młodszego rodzeństwa. W sprawie wszczęto też dochodzenie karne, które ma wyjaśnić czy nie naruszone zostało prawo. Wyjaśnić ma ono, czy agresywnej matce postawione zostaną zarzuty.

ZOBACZ TEŻ: Chichoczące się pielęgniarki MIAŻDŻĄ twarz noworodka [WIDEO]

ZOBACZ CAŁE NAGRANIE: 

Źródło: fakt.pl 

komentarze

Reklama

WTF

Pracownicy uprawiali SEKS w TESCO. Wszystko nagrali nastolatkowie

Opublikowane

-

Regularnie donosimy was o śmiałkach, którzy uprawiają seks w miejscach publicznych. Był środek ulicy, komunikacja miejska i szczęśliwcy, którzy zostali nakręceni z bardzo bliska przez drona (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Kobieta pierwszym człowiekiem zdiagnozowanym z ROBAKAMI W OCZACH

Opublikowane

-

Kobieta z Oregonu w Stanach Zjednoczonych jest pierwszym człowiekiem u którego zdiagnozowano robaki żyjące w oczach.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Dyrekcja zamówiła P0RN0 do polskiej szkoły. „Komuś się tak przepisało”

Opublikowane

-

Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy zamówił sześć dekoderów telewizyjnych. Sprzęt miał służyć uczniom do nauki. Szkoła zaznaczyła, że zamówione urządzenia muszą być przystosowane do korzystania z serwisu porno. Tłumaczenie dyrektora? „Komuś się tak przepisało”. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy