To nagranie wzbudza bardzo dużo emocji w internecie. Możemy na nim zobaczyć wstrząsającą reakcję matki wobec 3-letniej dziewczynki, która zabrała jej tablet. Matka krzyczy, kopie, szarpie za włosy, a dziecko przestraszone całą sytuacją nie przestaje płakać. Na szczęście, filmem zainteresowały się już odpowiednie służby. 

Nie jest jasne, kiedy dokładnie powstało nagranie, ani przez kogo zostało opublikowane. Filmik trwa około minuty, a całe wydarzenie miało miejsce w Argentynie. Na nagraniu możemy zobaczyć agresywną kobietę, która krzyczy na swoją 3-letnią córeczkę.

– Dlaczego nie pamiętasz, gdzie odkładasz rzeczy? Oddawaj tablet! Gdy przyszłam leżał na stole. Oddawaj go, albo cię zabiję – krzyczy matka 3-latki.

Służby już zainterweniowały

Jak donoszą zagraniczne media, pomoc społeczna już zareagowała. Po obejrzeniu nagrania, postanowili oni wszcząć kontrolę w jej domu. Szalonej matce odebrana została 3-letnia dziewczynka i dwoje jej młodszego rodzeństwa. W sprawie wszczęto też dochodzenie karne, które ma wyjaśnić czy nie naruszone zostało prawo. Wyjaśnić ma ono, czy agresywnej matce postawione zostaną zarzuty.

ZOBACZ TEŻ: Chichoczące się pielęgniarki MIAŻDŻĄ twarz noworodka [WIDEO]

ZOBACZ CAŁE NAGRANIE: 

Źródło: fakt.pl 

 

 

 

 

 

 

ładowanie...

Zobacz również