Mieszkająca w Atlancie Lamora Williams upiekła dwójkę swoich dzieci. Kobieta włożyła do piekarnika synów i włączyła go, a następnie zadzwoniła do ojca dzieci i pokazała mu zdarzenie przez transmisję telefoniczną. Matce chłopców zostały postawione już zarzuty za morderstwo dzieci. 

Zmarli synowie Williams mieli rok i dwa latka. Według zagranicznych mediów policja nie przedstawiła jeszcze wyników sekcji zwłok, ale ciała chłopców były poparzone.

Upiekła swoich synów w piekarniku

Jak wynika z zeznań najbliższych, młoda matka zamknęła swoich synów w piekarniku i włączyła go. Następnie kobieta wykonała telefon do ojca chłopców i za pomocą wideorozmowy połączyła się z mężczyzną. Ten dostrzegł leżące na podłodze ciała dzieci i od razu powiadomił o zdarzeniu policję. Pomimo szybkiej reakcji ojca, kiedy funkcjonariusze pojawili się na miejscu, było już za późno i dzieci były martwe.

Zdarzenie wstrząsnęło rodziną Lamory, która twierdzi, że od lat zmagała się ona z ciężką depresją poporodową. Kobieta miała zaburzenia psychiczne i zdarzało się jej zostawiać dzieci bez żadnej opieki. Miała również kilka prób samobójczych.

Moja córka jest chorą osobą, jeśli naprawdę to zrobiła. Była w złym stanie, a ojciec jej dzieci ją zostawił. Mówiłam mu, że stanie się tragedia, że Lamora zrobi coś sobie lub dzieciom – wyznała matka kobiety w rozmowie z dziennikarzami CBS.

Dodała również, że zdawała sobie sprawę z problemów, które miała jej córka. Kilkukrotnie zgłaszała swoje obawy opiece społecznej, jednak nie uzyskała od nich odpowiedniej pomocy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje finalistka programu Top Model. Podejrzewa się samobójstwo
  2. Jessica Mercedes wygląda jak mężczyzna?! Fani twierdzą, że to konsekwencje operacji
  3. To naprawdę ona?! Gessler pokazała zdjęcie z młodości, zaniemówiliśmy

Źródło: lolmania.eu

Poprzedni artykułAnella nago na Instagramie. Żywa Barbie pokazała piersi
Następny artykułChcą go zniszczyć! Tomasz Komenda musi ZAPŁACIĆ za pobyt w więzieniu?
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl