Pewna mieszkanka Warszawy opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie paragonu, jaki przyniosła jej córka z salonu fryzjerskiego. 14-latka farbowała włosy i musiała zapłacić za wykonane usługi aż 430 zł. Kobieta nie kryła swojego oburzenia. Portal o2.pl skontaktował się z salonem, w którym został wystawiony tak wysoki rachunek.

Mama dziewczynki zapytała, czy to jakiś żart i nie mogła uwierzyć, że cena była naprawdę tak wielka. Co ciekawe, dziecko nie miało przy sobie tak ogromnej, jak na wykonane usługi kwoty.

14-latka zapłaciła 430 zł za farbowanie włosów

Sytuacja miała miejsce na warszawskim Bródnie. Mama dziewczynki opublikowała zdjęcie paragonu na Twitterze, a w opisie przedstawiła emocje, jakie jej towarzyszyły w momencie pierwszego spojrzenia na cenę za usługi fryzjerskie.

Córka zapłaciła tyle za ciemną farbę na włosy, czy ta kwota jest adekwatna do wykonanej usługi. Czy to tak jak mi się wydaje jakiś żart (córka 14 lat) – napisała kobieta.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W celu wyjaśnienia tak wielkiej sumy za wykonane usługi portal o2.pl skontaktował się z salonem fryzjerskim, w którym wystawiony został rachunek. Dziewczyna miała przyjść i od razu powiedzieć, jakie usługi sobie życzy, nie pytając wcześniej o ich cenę.

Właścicielka salonu fryzjerskiego wyjaśnia tak wysoką sumę za wykonane usługi

Okazuje się, że wykonany został szereg usług, które nie zostały zawarte na paragonie. 14-latka miała mieć całkowicie zniszczone włosy po wcześniejszym farbowaniu, zatem wykonane zostały zabiegi repigmentacji, odżywiania, podwójnego farbowania i modelowania.

– Dziewczynka miała włosy do pasa, włosy były zniszczone po wcześniejszym sombre, włosy były repigmentowne, odżywiane podczas repigmentacji. To nie był odrost! Cała długość włosów była farbowana dwa razy. Na koniec włosy zostały wymodelowane – cytuje słowa właścicielki salonu portal o2.pl.

Stąd wzięła się tak wysoka cena. Co ciekawe, dziewczynka nie miała przy sobie tak wielkiej kwoty. Była w stanie zapłacić 300 zł. Fryzjerka pozwoliła jej donieść resztę pieniędzy w innym terminie. Zdaniem właścicielki salonu w centrum Warszawy zapłaciłaby dwa razy tyle.

Salon cieszy się naprawdę dobrymi opiniami. W Google otrzymał 4,8 gwiazdki na 5 możliwych, co daje fantastyczny wynik.

Zobacz zdjęcie:

włosy
fot. twitter.com

14-latka zapłaciła za usługi fryzjerskie 430 zł.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nauczycielce nie spodobały się włosy dziewczynki. Obcięła ją „na jeża”
  2. Tragedia, śmierć piłkarza podczas meczu. Smutne doniesienia z Francji
  3. Niepokojąca relacja Filipa Chajzera z Marszu Równości w Łodzi

Źródło: o2.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl