Mąż dwa dni po śmierci żony znalazł wśród jej rzeczy pewien list, który kobieta ukryła, zanim odeszła. Czytając go, mężczyzna nie mógł powstrzymać łez. Natychmiast pobiegł pokazać notkę reszcie rodziny. Nigdy nie spodziewałby się, że coś takiego się wydarzy. Żona zaskoczyła go nawet po śmierci.

Utrata ukochanej osoby to najgorsza rzecz, jakiej w stanie jest doświadczyć człowiek. Po odejściu ukochanego ciężko się pozbierać, ciężko znaleźć w sobie siłę na przetrwanie kolejnego i kolejnego dnia. Człowiek czepia się każdego skrawka nadziei, jaki jest dla niego dostępny, wszędzie szuka jeszcze jednego świadectwa obecności bliskiej osoby. Ten mąż dostał go w bardzo fizycznej formie.

Mąż znalazł list od zmarłej żony

James i Billie byli małżeństwem przez ponad 60 lat. Po całym życiu spędzonym razem, życie bez drugiej połówki było dla nich niewyobrażalne. Dlatego też, kiedy jego żona odeszła, James nie potrafił znaleźć dla siebie miejsca. 

mąż
fot. Cliff Sims, facebook.com

Byli małżeństwem przez ponad 60 lat.

Billie nie chorowała, ale, jak opowiedział jej wnuk lokalnej gazecie, kobieta jakiś czas temu upadła i nigdy się do końca nie wykurowała. Mąż trwał nieustannie przy umierającej żonie. Ślubował, że nie opuści jej aż do śmierci i swojej przysięgi dotrzymał, trwając przy jej łóżku do jej ostatniego tchnienia. 

Niezwykła niespodzianka

James nie spodziewał się, że jeszcze kiedykolwiek zostaną do niego skierowane słowa żony. Dlatego pięknym prezentem była karteczka, którą Billie włożyła do książeczki czekowej — Proszę, nie płacz, bo umarłam! Uśmiechaj się, bo żyłam! Wiedz, że jestem w szczęśliwym miejscu! Wiedz, że jeszcze się spotkamy! Do zobaczenia! — napisała kobieta. 

Te piękne słowa pomogły pogrążonemu w żałobie wdowcowi oswoić się z myślą, że jeśli jeszcze kiedykolwiek zobaczy żonę, nie będzie to na tym świecie. Mąż zmarłej natychmiast pobiegł pokazać list reszcie rodziny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
fot. Cliff Sims, facebook.com

Wzruszający list od Billie.

mąż
fot. Cliff Sims, facebook.com

Pobrali się w 1954 roku. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Księża nie płacą jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy
  2. Babcia wysiadła na lotnisku w Warszawie rok temu. Kiedy nie spotkała tam wnuczka, postanowiła sama pójść do Białegostoku, pieszo
  3. Ogłoszenie mężczyzny z Sosnowca podbija sieć. Szuka gosposi, wynagrodzenie to prawdziwy hit
  4. Ciężarna kobieta w 6 miesiącu wyszła na spacer. Kilka chwil później mąż znalazł jej ciało
  5. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza, olej palmowy

źródła: elitereaders.com

Poprzedni artykułZnany aktor wyznał, że jeszcze niedawno żył w namiocie i podkradał jedzenie. Wszystko zmieniła jedna rola
Następny artykułDodatki do czerwonej sukienki. Podpowiadamy jakie buty, torebkę i biżuterię wybrać
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego