Mąż, który przetrzymywał swoją żonę w piwnicy, bił, gwałcił i głodził, został skazany przez sąd. Wyrok usłyszeli również bracia mężczyzny, którzy wykorzystywali kobietę. Ewa, która przez dwa lata doświadczyła nieprawdopodobnej brutalności, w końcu zebrała się na odwagę. Jak podaje Radio Zet, dramatyczna historia do złudzenia przypomina tę, z piwnicy Josepha Fritzla.

Mariusz Sz. nazwany polskim Fritzlem, skazany wcześniej na 25 lat więzienia, ponownie stanął przed sądem. Wyrok usłyszeli również spokrewnieni z mężczyzną Andrzej i Mirian Sz. Mąż, który przez lata więził i wykorzystywał swoją żonę, dopuścił się niewyobrażalnego okrucieństwa.

Mąż przetrzymywał żonę w piwnicy

Piekło Ewy rozpoczęło się zaraz po ślubie. To właśnie wtedy Mariusz Sz. zaczął znęcać się nad żoną, bić i głodzić kobietę, aż w końcu uwięził ją w piwnicy, gdzie żyła ze szczurami, bez bieżącej wody i toalety. Tragedia rozgrywała się w Parszczycach na Pomorzu.

Jak informuje Radio Zet, Mariusz Sz. został oskarżony o przetrzymywanie żony w piwnicy od stycznia 2009 r. do grudnia 2010 r., wiązanie jej, bicie, głodzenie oraz wielokrotne gwałty, a także o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad dwiema córkami oraz o seksualne molestowanie starszej z nich.

Mężczyźnie zarzucono również fizyczne znęcanie się nad kolejną partnerką i jej synem oraz zagłodzenie na śmierć psa.W grudniu 2017 roku Sąd Apelacyjny w Gdańsku utrzymał wyrok 25 lat więzienia, wydany przez sąd niższej instancji. Teraz za swoje czyny musieli zapłacić również bracia okrutnego męża, którzy wykorzystywali Ewę.

  1. GIS opublikował oficjalny komunikat. Wprowadzono kolejne zmiany, nie wszyscy będą zadowoleni
  2. Poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Pobladł, bo natrafił na „palce diabła”
  3. Michał Szpak parodiuje Edytę Górniak. Przebrał się za polską diwę, jego wygląd powala

Polski Fritzl: wyrok sądu

Mąż przetrzymywał kobietę w piwnicy, zakładał jej worek na głowę, ręce przywiązywał do haków, a wszystkiemu kazał się przyglądać dwóm małym córeczkom. Ewa była gwałcona również przez dwóch braci Mariusza Sz. oraz innych mężczyzn, w zamian za 20 zł na alkohol.

Andrzej i Mirian Sz. zostali skazani na 12,5 oraz 12 lat więzienia. Dodatkowo Andrzej Sz. ma zapłacić na rzecz poszkodowanej 20 tys. zł, a Mirian Sz. 10 tys. zł. Jak informuje Radio Zet, mężczyźni mają również zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną i jej dwiema córkami przez 15 lat od opuszczenia więzienia.

Kobieta była wypuszczana z piwnicy w ciągu dnia, by przygotować dzieciom jedzenie, spotkać się z rodziną czy pójść do pracy. Nie zdecydowała się uciec, by nie zostawiać swoich córek. Ostatecznie, na odwagę zabrała się w 2011 roku. Wyrok nie jest prawomocny.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

mąż
fot. pixabay.com

Mąż Ewy i jego bracia, którzy znęcali się i wykorzystywali kobietę, stanęli przed sądem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS niespodziewanie wydał całkowicie nowe wytyczne. Ważne informacje dotyczą milionów dzieci
  2. Pilny apel Ministerstwa do Polaków. Chodzi o wczasy tysięcy ludzi
  3. Janusz Józefowicz obchodzi dziś urodziny. Czego życzycie uwielbianemu aktorowi?
  4. Małgorzata Rozenek rozczula zdjęciami Henia. Pod fotografią napisała słowa, które dogłębnie poruszają
  5. Andrzej Duda zapowiada gigantyczne zmiany. Projekt już jest, wszyscy Polacy będą zaskoczeni
  6. Pilny apel sanepidu, zakażony ksiądz rozdawał komunię wiernym. Trwają poszukiwania uczestników mszy

źródło: wiadomosci.radiozet.pl

 

Poprzedni artykułPanna młoda zmarła tuż przed ślubem. Po kilku dniach partner zajrzał do jej telefonu i stracił mowę
Następny artykułCudowne wieści, gwiazda serialu „M jak miłość” spodziewa się dziecka. Informację potwierdził jej mąż
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.