Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż wspierał Dodę podczas rozprawy sądowej z jej byłym narzeczonym. Jaki zapadł wyrok?
Robert Głowacki
Robert Głowacki 03.09.2019 19:51

Mąż wspierał Dodę podczas rozprawy sądowej z jej byłym narzeczonym. Jaki zapadł wyrok?

kobieta
pixabay.com @MabelAmber

Mąż wspierał Dodę podczas kolejnej sprawy w sądzie, jaką wytoczył artystce jej były partner Emil Haidar. Tym razem piosenkarka i biznesmen spotkali się w sądzie w sprawie mediatorów, jakich wokalistka rzekomo miała wynająć, aby szantażować swojego byłego partnera. Jaki zapadł wyrok w sprawie?

Związki Dody są bardzo barwne, a niekiedy kończą się z hukiem, jak to miało miejsce, gdy artystka rozstawała się z Emilem Haidarem w październiku 2015 roku. Od tamtej pory mężczyzna regularnie pozywa artystkę do sądu. Wczoraj odbyła się kolejna rozprawa sądowa z udziałem byłych kochanków. Tym razem Dodzie towarzyszył mąż.

Doda i Emil Haidar w sądzie

Doda i Emil Haidar związali się pod koniec 2014 roku, jednak ich związek nie przetrwał dość krótkiej próby czasu i po roku się rozpadł. Niedługo po rozstaniu Emil Haidar wysłał pismo do Rabczewskiej, że ma oddać mu wszystkie prezenty, jakie od niego otrzymała, a także zwrócić wart 200 tysięcy złotych pierścionek zaręczynowy i zapłacić od niego podatek. Wszystkich roszczeń domagał się na drodze sądowej, jednak najcięższe oskarżenie wyciągnął na koniec.

Emil Haidar oskarżył Dodę i jej męża, że ci rzekomo wynajęli mediatorów, którzy mieli zastraszać Haidara i wymusić do nim wypłatę miliona złotych. Właśnie w tej sprawie wczoraj rano Doda i Emil Haidar ponownie spotkali się w sądzie. Nie wiadomo nic na temat wyroku, jaki zapadł na sali, jednak spekuluje się, że sprawa nie została jeszcze zamknięta i Doda, jej mąż, jak również Emil Haidar ponownie spotkają się w sądzie 12 września.

Kim jest mąż Dody?

Mężem Dody jest Emil Stępień, znany w środowisku filmowym producent. Wybranek artystki ma 42 lata i jest rodowitym warszawiakiem. Jako producent zaczął działać u boku Patryka Vegi w 2013 roku produkując film Last Minute. Kolejne produkcje, jakie wyszły spod jego ręki to: Służby specjalne, Pitbull. Nowe porządki, Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Pitbull. Ostatni Pies.

Doda i Emil Stępień poznali się podczas premiery spektaklu Słownik Ptaszków Polskich, w którym grała Rabczewska. Para przez dwa lata ukrywała swój związek przed mediami, sugerując, że łączy ich tylko przyjaźń. O swojej relacji ze Stępniem gwiazda poinformowała fanów, publikując zdjęcie z ich ślubu, który miał miejsce w Hiszpanii, w tajemnicy przed wszystkimi, 14 kwietnia 2018 roku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż

Mąż wspierał Dodę podczas kolejnej sprawy sądowej.

mąż

Doda i Emila Haidar byli parą przez rok.

mąż

Rozstali się cztery lata temu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat rodzin z całej Polski. Za śmieci zapłacą 1728 złotych!
  2. Doda uległa wypadkowi podczas koncertu. Spadła z wysokiej sceny
  3. Robert El Gendy to jedna z jaśniejszych gwiazd „Pytania na śniadanie”. Ma orientalne korzenie
  4. Marcin Tyszka zdecydował się na śmiałe wyznanie. „Zamykałem się z Edytą Górniak w piwnicy”
  5. Ksiądz zażądał od pary młodej dwukrotnie większej stawki za ślub. Powód jest oburzający
  6. 10 faktów o Zbigniewie Wodeckim. Nie każdy o tym wiedział!