Lelum.pl > Nowości > Mąż zrobił prezent żonie. Weszła na konto i momentalnie była wściekła
Zuzanna Niedzielska
Zuzanna Niedzielska 04.03.2020 20:44

Mąż zrobił prezent żonie. Weszła na konto i momentalnie była wściekła

mąż
fot. pixabay.com / Engin_Akyurt

Mąż chciał zrobić przyjemność swojej żonie, po 15 latach wspólnego życia namiętność wygasła i dotknęła ich codzienność. Kupił prezent, na którego widok jego żona mocno się zdziwiła. Gdy kobieta weszła na ich wspólne konto, odkryła prawdę i ze złości nie mogła wytrzymać.

Kobieta nie ukrywa, że w jej związku nie układało się ostatnio za dobrze. Po ślubie relacja partnerów uległa diametralnej zmianie. Mąż postanowił zrobić jej szczególną niespodziankę, aby naprawić stosunki. To, co zobaczyła jego żona – wprawiło ją we wściekłość.

Kobieta czuła się zaniedbana

Teresa poznała swojego męża w pracy i są już razem od 15 lat. W pierwszej fazie relacji świetnie się dogadywali, chodzili na romantyczne randki i spacery. Kobieta czuła się kochana, ponieważ partner nieustannie ją adorował. To doprowadziło ich do ołtarza, a po ślubie mydlana bańka niestety prysła. Historię opisał portal kobieta.wp.pl

Oprócz zawarcia związku małżeńskiego, z czasem przyszła kolejna zmiana, mianowicie potomstwo. Opieka nad dziećmi zajęła miejsce ich wspólnych, klimatycznych wieczorów. Żona przestała czuć się atrakcyjna dla ukochanego i uważała, że partner ją zaniedbuje. Myślała, że już kompletnie przestał się o nią starać. Gdy rozmowy nie przyniosły skutku, małżeństwo udało się na terapię.

  1. Barbara Kurdej-Szatan znów przefarbowała włosy? „Myślałam, że to Ewa Drzyzga”
  2. Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Przejmujące sceny, rodzina zaskoczyła wzruszającym do granic możliwości gestem
  3. Nowa dziennikarka TVP opluta jadem przez widzów. Dodała poruszający wpis, daje do myślenia

Mąż wydał wszystkie oszczędności

Spotkania z terapeutą przyniosły minimalną poprawę, ale na krótko. Teresa zaczęła tracić jakiekolwiek nadzieje na zmianę. Jej myśli krążyły wokół decyzji o rozwodzie. Dlatego nie ukrywała zdziwienia, kiedy pewnego dnia wróciła do domu, a tam – czekał na nią prezent.

Mężczyzna zmienił swoje zachowanie o 180 stopni. Gdy wracała zmęczona z pracy, mąż czekał na nią z kwiatami i zrobionymi obowiązkami domowymi. Kupował jej podarunki bez okazji. Partner zaplanował nawet wspólny wyjazd w góry tylko we dwoje. Kiedy żona zobaczyła jego starania, na nowo uwierzyła w ich romantyczne uczucie.

Czar prysł, gdy pewnego razu postanowiła sprawdzić stan ich wspólnego konta oszczędnościowego. Kobieta była w szoku. Rachunek został wyczyszczony do zera. Wściekła udała się do męża po wyjaśnienia. Ten wyznał, że oszczędności ich życia przeznaczył na prezenty dla żony. Nie rozumiał jej reakcji, bo przecież wszystko to robił właśnie dla niej. Bezradna Teresa czuje się oszukana i po raz kolejny rozważa rozstanie na zawsze.

Słusznie? A może powinna dobrze zastanowić się nad zachowaniem męże, jego intencją nie było rozzłoszczenie żony.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż

Teresa czuła się zaniedbywana przez partnera.

mąż

Gdy weszła na wspólne konto oszczędnościowe, była w szoku.

mąż

Mąż wydał oszczędności życia na prezenty dla żony. Kobieta jest wściekła.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rak piersi dotyka nie tylko kobiety. Pacjent zmaga się z ogromną dyskryminacją
  2. Wojciech Cejrowski wywołał ogromną burzę w sieci. Zaczął mówić o straconych pieniądzach
  3. Sałatka z brokułami, która posmakuje nawet niejadkom. Wystarczy 20 minut i gotowe
  4. Uczestnik ”Tańca z Gwiazdami” odważył się na występ po zawale. ”Zanim przyjąłem propozycję, przeszedłem badania”
  5. Doda jest w ciąży? Po jej ostatnim oświadczeniu nie brakuje spekulacji
  6. Po zjedzeniu hitowego produktu nowotwór rośnie jak na drożdżach. Lepiej wyrzucić go do śmieci

źródło: kobieta.wp.pl