Mąż, który nigdy nie uderzył swojej żony, nie powinien uważać się za prawdziwego mężczyznę. Tak przynajmniej sądzi kobieta, która swoimi słowami wywołała masę kontrowersji. Kiedy filmik z jej udziałem pojawił się w sieci, Internauci nie potrafili ukryć swojego oburzenia. Przemoc domowa wcale jej nie przeszkadza.

Przemoc domowa ma miejsce częściej, niż moglibyśmy się spodziewać. O ile jedne ofiary robią wszystko, by sytuacje, które dzieją się pod ich dachem, nigdy nie ujrzały światła dziennego, tak inne panie z dumą opowiadają o zachowaniach swoich partnerów. Co więcej, są z nich naprawdę dumne, ponieważ właśnie tak zachowuje się prawdziwy samiec alfa. 

„Mąż, który nie bije zony nie jest prawdziwym mężczyzną”

Słowa te w sieci wywołały prawdziwą burzę. Na nagraniu, które jakiś czas temu pojawiło się w serwisie Twitter.com zobaczyć możemy młodą muzułmankę z Algierii, którą z ogromną dumą i uśmiechem na twarzy opowiada o zachowaniach swojego wybranka.

Mąż
Screen z filmiku twitter.com @MsJulieLenarz

Mąż swoją przemocą wywołuje uśmiech na jej twarzy. 

Z krótkiego nagrania jednoznacznie wynika, że mężczyzna nie stroni od przemocy względem swojej żony. Kobieta najwyraźniej do takich czynów zdążyła już przywyknąć i nie widzi w nich nic nadzwyczajnego czy wykraczającego poza przyjęte normy. Musicie wiedzieć, że wyznawcy Islamu w Algierii stanowią ponad 97% całej ludności. Niepodważalne jest, że w ich religii relacje pomiędzy kobietą a mężczyzną są ściśle określone. Algierki szczerze przyznają, że mąż ma prawo je bić. Jeśli na to zasłużą takie postępowanie, jest jak najbardziej zrozumiałe.

td_block_13 limit=”1″ post_ids=”135276″]

Internauci nie mogli w to uwierzyć

Swoje zdanie dotyczące przemocy wobec kobiet wyrazili również Algierczycy. Jeden z bohaterów nagrania wyznał, że bije swoją żonę, kiedy ta, mocno go zdenerwuje. Kolejny dodał, że zdarza mu się uderzyć swoją wybrankę, kiedy w domu nie wszystko jest gotowe, zanim on wróci z pracy.

Ostatni z mężczyzn uważa, że bicie żony jest czymś zupełnie logicznym i zrozumiałym. Dzięki temu z łatwością udaje mu się naprostować ukochaną i pokazać do kogo należy ostatnie słowo.

ZOBACZ FILMIK Z UDZIAŁEM KOBIETY: 

ZOBACZ TEŻ:

  1. NIE ŻYJE już ponad 70 dzieci. Skrajnie niebezpieczny produkt szybko wycofywany ze sprzedaży
  2. 70-letni aktor zostanie ojcem. 33 lata młodsza partnerka jest w ciąży
  3. Znaki zodiaku, które mają najpiękniejsze ciała. Mężczyźni szaleją za tymi kobietami, a kobiety za takimi facetami
  4. Zakonnica znęca się nad dziećmi z domu dziecka. „To były okropne dźwięki. Mnie jako matce pękało serce”
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułBuldog po amputacji nie ma połowy ciała. Nie przeszkodziło mu to w czerpaniu radości z życia
Następny artykułJak zrobić kotylion? Instrukcja krok po kroku
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.