Mąż dopiero po 19 latach wspólnego życia poznał mroczną tajemnicę swojej ukochanej. Kiedy prawda wyszła na jaw, coś w nim pękło. To, co zrobiła bezduszna kobieta, jest niewybaczalne. Traumatyczne słowa, które padły z ust ukochanej przyczyniły się do tego, że mężczyzna przechodzi leczenie psychiatryczne. Czy prawda boli? W tym przypadku odpowiedź może być tylko jedna.

Uczciwość od dawien dawna uznawana jest za fundament udanego związku. Nie bez przyczyny to właśnie to słowo pada w trakcie przysięgi, która z założenia ma łączyć węzłem małżeńskim, aż po grób. Problemy zaczynają się, kiedy jeden z małżonków skrywa mroczny sekret dotyczący swojej przeszłości. Gdy ujrzy on światło dziennie, prawdopodobnie nic nie będzie takie jak przedtem.

Mąż dowiedział się prawdy o ukochanej

44- letni Jean miłość swojego życia poznał w Belgii. Monica, mieszkanka Indonezji miała wówczas 27 lat i zupełnie zakręciła mu w głowie. Pomimo tego, że sąd belgijski miał wątpliwości co do tożsamości wybranki Jeana, na ślubnym kobiercu stanęli w 1993 roku.

W związku z tym, że mężczyzna miał już dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa, nigdy nie zdecydowali się na wspólne potomstwo. Pociechy traktowały ją jak biologiczną matkę i nie były w stanie wyobrazić sobie bez niej życia. Kłopoty zaczęły się kiedy kobieta znalazła nową pracę. Wówczas zmieniła się nie do poznania.

Mroczna tajemnica kobiety wyszła na jaw

Jean wspomina, że jego wybranka przeszła wówczas diametralną zmianę. Cale wieczory spędzała w nocnych klubach, a wyzywające ubrania stały się jej znakiem rozpoznawczym. Mąż przekonany był, że Monica ma młodszego kochanka, któremu ze wszelka cenę pragnie się przypodobać.

Pewna dnia starszy syn Jeana zdradził mu plotkę, która od dłuższego czasu krążyła o jego przybranej matce. Kobieta miała bowiem urodzić się jako mężczyzna. Co więcej, Monica potwierdziła doniesienia. Przyznała, że przed laty przeszła operację zmiany płci.

-W ciągu kilku sekund mój świat się zawalił. Moje serce rozpadło się na strzępy, byłem zszokowany. Poczułem się, jakbym był torturowany przez te 19 lat, to zepsuło mi psychikę (…) Chcę, tylko żeby odeszła z mojego życia- powiedział Jean.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mąż
facebook.com

Mąż odkrył szokującą prawdę o swojej małżonce.

Mąż
facebook.com

Kobieta przeszła operację zmiany płci.

Mąż
facebook.com

Prawda sprawiła, że jego życie rozsypało się na milion kawałków.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „Wygląda młodziej od syna”
  3. Różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą. Polski milioner pojawił się na gali z 50 lat młodszą partnerką
  4. Lekarz powiedział, że znamię na jej czole jest niegroźne. Rok później walczyła o życie
  5. Agnieszka Chylińska zalała się łzami. Gwiazda zdradziła prawdę o swoim dziecku
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.