Mąż Doroty Wellman, jednej z najbardziej lubianych polskich prezenterek, może pochwalić się ogromnym sukcesem. Para postanowiła go uczcić i wyjątkowo pokazać się razem na salonach. Jak waszym zdaniem się prezentują?

Dorota Wellman, która od lat wraz z Marcinem Prokopem prowadzi poranny program Dzień Dobry TVN, to jedna z najpopularniejszych dziennikarek. Niezwykle lubiana przez widzów gwiazda, która stroni od wielkich bankietów i błysku fleszy, tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Dumna żona musiała uczcić sukces swojego wieloletniego partnera. Jak wspólnie prezentują się Dorota Wellman i jej mąż? 

Kim jest mąż Doroty Wellman?

Mąż Doroty Wellman to znany i ceniony fotograf. Para tworzy niezwykle udane małżeństwo już od przeszło 30 lat. Krzysztof Wellman pracował przy setkach polskich filmów, seriali i teatrach telewizyjnych gdzie wykonywał fotografie z planu filmowego. Choć ich związek nie należy do najbardziej medialnych, małżeństwo wspólnie postanowiło uczcić niebywały sukces mężczyzny i pokazać się razem w świetle fleszy!

Sukces Krzysztofa Wellman

Sukces Krzysztofa Wellmana nie był obojętny jego żonie. 3 lutego w Starej Galerii Związku Polskich Artystów Fotografików w Warszawie odbył się wernisaż jego wystawy, Sceny romantyczne, miłosne i erotyczne w fotosach filmowych Krzysztofa Wellmana.

Mąż lubianej dziennikarki na swoich fotografiach pokazał 40-letnią historię rodzimego kina w miłosnym kontekście. Na uroczyste otwarcie przybyło wielu znamienitych gości, wśród których nie zabrało Doroty Wellman. Gwiazda niezwykle wspierała swojego męża i chętnie pozowała z nim do wspólnych zdjęć. 

Jak waszym zdaniem prezentuje się para? Czyż nie wyglądają pięknie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
TRICOLORS/EAST NEWS

Wernisaż wystawy Krzysztofa Wellman odbił się wielkim echem. Na uroczyste otwarcie przybyła cała plejada gwiazd. 

mąż
TRICOLORS/EAST NEWS

Dorota Wellman bardzo wspiera swojego męża. Widać, że para jest bardzo szczęśliwa i tworzy udany związek. W tych wyjątkowych okolicznościach, małżeństwo z ponad 30-letnim stażem, postanowiło zrobić wyjątek i wspólnie pozować do zdjęć.

mąż
TRICOLORS/EAST NEWS

Mąż Doroty Wellman to bardzo znany i ceniony fotograf. Jego wystawa zatytułowana Sceny romantyczne, miłosne i erotyczne w fotosach filmowych Krzysztofa Wellmana, to dla wielu niezwykle sentymentalna podróż.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy nowotworu dróg żółciowych. Łatwo je przeoczyć
  2. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
  3. Gołąbki według staropolskiego przepisu. Nie znajdziesz go w książkach kucharskich
  4. Ciężarna kobieta poszła na USG. Kiedy ujrzała, co robią bliźniaki w jej brzuchu, odebrało jej mowę
  5. Najpiękniejsze znaki zodiaku. Tylko 3 z nich onieśmielają urodą
  6. Niezwykła Nel z „W pustyni i w puszczy” została dziewczyną do towarzystwa. Miał być wielki powrót, a jest skandal

źródło: party.pl

Poprzedni artykułPsy, które wyglądają jak mięciutkie kuleczki. 5 niezwykłych dzieł psiego fryzjera
Następny artykułGumy Turbo, smak dzieciństwa. Pamiętacie kultowy produkt?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.