Mąż Izabeli Janachowskiej to milioner, który sam dorobił się ogromnej fortuny. To były tłuste lata – mówił Jabłoński o branży ślubnej, podczas rozmowy w programie Wirtualnej Polski, poświęconym epidemii koronawirusa. Pracę zaczynał jednak prowadząc zupełnie inną działalność. Mąż Janachowskiej niewątpliwie ma smykałkę do interesów. 

Izabela Janachowska od 6 lat jest żoną znanego biznesmena. Mąż gwiazdy, kiedy rozpoczął swoją działalność, nie przewidywał, że osiągnie aż taki sukces. Lata pracy okazały się bardzo owoce. Obecnie mąż Janachowskiej to jeden z najbogatszych Polaków. 

Kim jest mąż Izabeli Janachowskiej?

Mąż Izabeli Janachowskiej, to nie kto inny jak Krzysztof Jabłoński. Para pobrała się 28 czerwca 2014 roku w Iławie. Krzysztof Jabłoński to przedsiębiorca, który rozpoczął swoją karierę jako współwłaściciel dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Firma Korona znajdująca się w Wieluniu, zajmowała się wytwórstwem świec. Większość z nich była eksportowana za granicę. Dlatego przychody firmy były tak pokaźne. 

Korona przyniosła Jabłońskiemu miliony. Jednak w 2018 mąż Janachowskiej postanowił sprzedać firmę zagranicznym przedsiębiorcom i rozpocząć własną działalność. Po długich wakacjach od interesów zainteresował się zupełnie inną branżą. Krzysztof Jabłoński postanowił zainwestować w firmę swojej żony. Branża ślubna okazała się strzałem w dziesiątkę. 

  1. Z ostatniej chwili: europejski kraj pierwszy raz w historii odwołał maturę
  2. Zapadła decyzja ws. wyborów prezydenckich 2020. Niebywałe sceny w Sejmie
  3. Koronawirus posiada zdolność mutacji. Jeden pacjent był zarażony aż dwiema odmianami

Krzysztof Jabłoński zainwestował w firmę Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska od kilku lat zajmuje się organizacją wesel. Mąż gwiazdy postanowił dołączyć do swojej ukochanej, co okazało się bardzo dobry rozwiązaniem. 

Mąż, dzięki doświadczeniu w budowaniu firmy na globalną skalę, wprowadził do mojego marzenia pierwiastek biznesowy, model działania i plan –  powiedziala Izabela Janachowska, jak cytuje portal pb.pl

Odkąd małżeństwo zaczęło działać razem, firma ślubna Janachowskiej rozwinęła skrzydła. Jednak epidemia dotknęła wielu przedsiębiorców, również tych zajmujących się branżą ślubna. 

-Branża ślubna ma za sobą najlepsze lata w historii, to były tłuste lata, ten, kto jest dobrym gospodarzem, zdołał odłożyć trochę kapitału – powiedział Krzysztof Jabłoński, jak cytuje portal pudelek.pl

Małżeństwo raczej nie musi się martwić o najbliższe miesiące. Fortuna, na którą pracowali latami, na pewno nie skończy się w najbliższym czasie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
instagram.com/izabelajanachowska

Mąż Izabeli Janachowskiej to milioner, który zaczynał jako współwłaściciel firmy produkującej świeczki. 

mąż
instagram.com/izabelajanachowska

Krzysztof Jabłoński dorobił się fortuny. 

mąż
instagram.com @izabelajanachowska

Po kilku latach zmienił branżę i zainwestował w firmę swojej żony. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dwa ciała w mieszkaniu, na miejscu prokurator i policja. Nieoficjalnie: siostra zabiła brata, potem siebie?
  2. Gwałtowny wzrost zakażonych, Japonia wprowadzi stan wyjątkowy. Wiążą się z nim kolejne zakazy
  3. Wyliczyli, ile kosztuje utrzymanie dziecka. Kwoty ścinają z nóg, a po ich zsumowaniu robi się słabo
  4. Nowoczesne placki ziemniaczane to absolutny hit. Wielu już oszalało na ich punkcie, łatwy i szybki przepis
  5. Poniżył ją na oczach milionów widzów TVP. Ślubu nie będzie, zaręczyny zerwane
  6. Ważny apel prezydenta do wszystkich Polaków. Chodzi o zakupy

Źródło: pudelek.pl, lelum.pl

 

Poprzedni artykułLekarz z Chin pokazuje, jak wzmocnić skuteczność maseczki. Zajmie Ci to tylko 30 sekund
Następny artykułJak ugotować jajka, aby były idealne? Musisz przestrzegać 4 zasad, szczególnie przed wielkanocnym śniadaniem
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.