Mąż zrobił dla swojej niewidomej żony naprawdę niewiarygodną rzecz. Aby dokonać czegoś, co na pozór wydaje się zupełnie niemożliwe, miał tylko jeden powód. Pomimo tego, że swój plan realizował przez dwa lata, efekty są powalające. Zastanawiałaś się kiedyś czy miłość ma granice? Patrząc na zachowanie tego mężczyzny, odpowiedź może być tylko jedna.

Pewien mąż swoim zachowaniem udowodnił, że prawdziwe uczucie nie wie, czym są ograniczenia, czy zahamowania. To, co zrobił dla swojej niewidomej żony, jest czymś niewiarygodnym. Jego starania i trud włożony w realizację planu, miały jeden konkretny cel. Nie zaprzestał, dopóki go nie osiągnął. Jego poczynania przywracają wiarę w prawdziwą miłość i trwałe uczucie między kochankami.

Mąż zrobił niewiarygodną rzecz

Państwo Kuroki mieszkający w Japonii są małżeństwem od 30 lat. Pewnego dnia u żony zdiagnozowano cukrzycę. Tydzień, dokładnie tyle minęło, aby straciła wzrok z powodu powikłań chorobowych. Życie pani Kuroki w jednej chwili straciło sens. Z radosnej i uśmiechniętej kobiety, którą była do tej pory, nie pozostało już nawet śladu.

Co więcej, wpadła w depresję i nie chciała wychodzić z domu. Postanowiła zaszyć się w swoich czterech ścianach i tak spędzić resztę swojego życia.
Jej oddany mąż zamierzał dołożyć wszelkich starań, aby ponownie ujrzeć na jej twarzy uśmiech. Wiedział, że nie będzie to łatwe zadanie, ale gra była warta świeczki. Żona była dla niego całym światem i postanowił to za wszelką cenę udowodnić.

Do jakich poświęceń zdolni są ludzie w imię miłości?

Mąż postanowił więc zasadzić ogród pachnących kwiatków shibazakura. Pomimo tego, że ukochana nigdy ich nie zobaczy, zapach przywoła w niej najwspanialsze wspomnienia. Na swojej farmie mleczarskiej położonej w japońskim miasteczku Shintomi Town spędził okrągłe dwa lata. W tym czasie udało mu się zasiać aż… 7000 małych różowych kwiatuszków. 

Pani Kuroki stopniowo zaczęła wychodzić z mieszkania, by móc napawać się wonią kwiatów zasadzonych przez ukochanego. Oprócz tego ogród każdego roku odwiedza tysiące turystów, pragnących poznać ich niesamowitą historię. 

ZOBACZ NAGRANIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nieleczony kaszel może prowadzić do poważnych chorób. Nie powinniśmy go bagatelizować
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Panna Młoda wybuchła płaczem, gdy przyszły mąż kazał się jej odwrócić od ołtarza
  4. Siostra Viki Gabor jest przepiękna! Kibicowała piosenkarce od początku
  5. Beata Tyszkiewicz młoda. Aktorka była tak piękna i delikatna, że aż ciężko się napatrzeć
  6. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji
Poprzedni artykułKotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
Następny artykułMałżeństwo starało się o dziecko. Po badaniach DNA wyszła na jaw prawda, która zniszczyła ich związek
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.