Mąż zaginął bez śladu 6 tygodni po ślubie. Ona  nie miała pojęcia, dlaczego jej ukochany miałby tak po prostu odejść. Wiedziała, że za jego zniknięciem musi kryć się coś więcej. Niestety, prawdy dowiedziała się dopiero po 68 lata, to zmieniło wszystko. 

Ślub to najpiękniejszy moment w życiu zakochanych. Jest on przecież dopiero początkiem wspólnego życia i przyszłości, która stoi przed młodymi narzeczonymi. Jednak nie zawsze tak się dzieje. Niekiedy małżonek znika w niewyjaśnionych okolicznościach, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu. Wówczas jednym rozwiązaniem są poszukiwania.

Mąż służył w wojsku

Peggy Vernon urodziła się w 1920 roku. Jako 18-letnia dziewczyna zdecydowała się na podjęcie dość specyficznej pracy. Była elektrykiem w bazie sił powietrznych Altus Oklahoma. To właśnie tam poznała ojca swojego przyszłego męża.

Mężczyzna był zachwycony jej zaradnością i wiedział, że wkrótce stanie na ślubnym kobiercu u boku jej syna, Billy’ego. I nie pomylił się. To właśnie 22 września 1943 roku, Peggy i Billy pobrali się w słonecznym stanie na Florydzie. Los chciał, że zaledwie 6 tygodni po ślubie jej małżonek został wezwany do wojska. Nadzieje o rodzinie i wspólnej przyszłości musieli odłożyć  na później. Byli przekonani, że wkrótce znowu się spotkają.

  1. Mocne słowa Łukasza Szumowskiego. Nie pozostawił wątpliwości, wielu Polaków będzie porażonych
  2. PKO BP rusza ze specjalną akcją, wyjątkowe wieści. Przyłączyć mogą się nie tylko klienci

Mąż zaginął na dobre

Peggy zdawała sobie sprawę, że podczas wojny kontakt z jej ukochanym będzie znacznie utrudniony. Jednak w pewnym momencie ślad po nim zaginął.

Pewnego dnia dostała nawet telegram, że jej mąż nie żyje. Wyobrażacie sobie, co musiał wtedy czuć? Z czasem przychodziły kolejne wiadomości dotyczące stanu jej męża. Jak się okazało, nikt właściwie nie wiedział, co tak naprawdę się z nim dzieje.

Całe szczęści, Peggy w poszukiwaniach nie była sama. Kuzyn jej męża, Alton Harvey, bardzo mocno zaangażował się w całą akcję. Poprosił więc o udostępnienie dokumentacji wojskowej. Wtedy cala prawda wyszła na jaw. Okazało się, że mężczyzna zginął podczas katastrofy lotniczej.  Uznano go bohaterem –  poświęcił swoje życie ratując mieszkańców pobliskiego miasteczka. Aby ocalić ich życie, zdecydował się rozbić samolot w lesie z dala od miasta. To właśnie tam został pochowany.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Mąż
Screen z filmiku Youtube

Mąż zginął na chwilę po ślubie. 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tak źle jeszcze nigdy nie było, sytuacja jest fatalna. Media obiegła ponura wiadomość
  2. Kolejne ostrzeżenie, wydano pilny alarm. W Polsce może być niebezpiecznie
  3. Wyznanie polskiego ginekologa. Opowiedział prawdę o kobietach i ich zachowaniu
  4. Iwona Węgrowska jest w ciąży. Gratulacje spływają z każdej strony, wiadomo, kto jest ojcem
  5. Tak źle jeszcze nie było. Eksperci załamują ręce, wskazują 2 powody

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułPamiętasz „mięsnego jeża”? Mówiła o nim cała Polska, aktora spotkał tragiczny los
Następny artykułOsoba z otoczenia Agaty Dudy się wygadała. Ujawniła, jaka jest Pierwsza Dama, kiedy nikt nie patrzy
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.