Mąż nie spodziewał się takiego zbiegu okoliczności. To był zwyczajny dzień i nikt nie pomyślał, że tak się zakończy. Gdy zobaczył zdjęcie swojej żony sprzed wielu lat przeszedł go dreszcz, a ciarki pojawiły się na jego plecach. 

Niektórzy pomyśleliby, że takie historie zdarzają się jedynie w filmach. Pewien mężczyzna w 2011 roku spotkał miłość swojego życia. Niedługo po ślubie przyszedł czas na dzieci. Tak się składa, że urodziły im się bliźniaki. Wiedli spokojne, a zarazem normalne życie, bez problemów i zmartwień. Nikt nie pomyślał, że już niebawem czeka na nich niespodzianka. 

Ta historia zaczęła się zwyczajnie

Tamtego wieczoru wszystko działo się rutynowo. Ye wraz z rodziną udali się na obiad do teściowej. W pewnym momencie, podczas rozmowy, małżeństwo zaczęło zastanawiać się do kogo bardziej podobne są ich córki. Teściowa mężczyzny długo nie zastawiając się wyjęła rodzinne albumy, aby porównać zdjęcia jego żony z czasów, kiedy była ona w wieku bliźniaczek. 

impreza
unsplash.com

Jedno ze zdjęć szczególnie zainteresowało mężczyznę. Xue, bo tak nazywa się jego żona siedziała na nim przed May Fourth square. Było to bardzo ładne zdjęcie, a żona wyglądała na nim naprawdę zniewalająco. Dopiero kiedy mąż przypatrzył się fotografii, odkrył niesamowity zbieg okoliczności. W tle pamiątkowego zdjęcia kobiety stał jakiś mężczyzna. Mąż długo wpatrywał się w zdjęcie, ponieważ nie mógł uwierzyć, w to, co zobaczył. Okazało się, że to właśnie on stał w oddali. 

Mąż nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył!

Fotografia została wykonana 11 lat przed tym, jak Ye i Xue  poznali się i zakochali. Jak się okazuje, nie było to ich pierwsze spotkanie. Mąż nie mógł uwierzyć w ten zbieg okoliczności, dlatego szybko odszukał swoje zdjęcie z May Fourth square, zrobione w 2000 roku. Mężczyzna miał dokładnie tą samą fotografię. Oczywiście oba zdjęcia robione były przez dwie, inne osoby. Mąż poprosił o pamiątkową fotografię swojego kolegę, żona zaś matkę. 

mąż
twitter.com

Takim sposobem, to miejsce stało się wyjątkowe dla całej rodziny. Ta sytuacja utwierdziła ich, że małżeństwo jest dla siebie przeznaczone. Obiecali sobie, że gdy ich dzieci podrosną, po raz kolejny udadzą się w to miejsce, aby zrobić sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

mąż
twitter.com

Mężczyzna zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie, ale nie spodziewał się, że kiedyś będzie ono dla niego aż tak wyjątkowe. 

mąż
twitter.com

Okazało się, że w tym samym momencie była tam też jego żona.

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Staruszka od 15 lat przychodziła do marketu czytać książki. Pracownicy sklepu zrobili dla niej coś niezwykłego
  3. Dziadek przyszedł do szpitala poznać wnuczkę. Gdy ją zobaczył odkrył kłamstwo córki
  4. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi
  6. Anna Przybylska na długo przed śmiercią miała sen, który ją przeraził. Jakiś czas później spełnił się co do joty
Poprzedni artykułPiękna aktorka opublikowała zdjęcie ze zmasakrowaną twarzą. Fani oskarżają ją o promowanie przemocy
Następny artykułKrystyna Skarbek była cenionym szpiegiem II wojny światowej. Zginęła z ręki kochanka, którego odrzuciła
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.