Mąż dokonał szokującego odkrycia, które sprawiło, że jego całe dotychczasowe życie legło w gruzach. Mianowicie na własne oczy zobaczył zdradę swojej żony. Pomimo bólu wiedział, że jego ukochana musi ponieść konsekwencje swojego czynu. Postanowił ją upokorzyć w możliwie najgorszy sposób. A całe zajście nakręcił i opublikował w sieci. Odzew Internautów był niemalże natychmiastowy!

Nie wiemy, czy wiecie, ale coraz więcej związków rozpada się właśnie przez niewierność któregoś z partnerów. Osoby, które zostały zdradzone, szczerze przyznają, że trudno jest im kolejny raz stworzyć relację opartą na bezgranicznym zaufaniu. Przez długi czas nie potrafią uporać się z tym co ich spotkało, pozostają bierne i bezsilne. Są też tacy, którzy zrobią wszystko, aby niezwłocznie odegrać się na niewiernym kochanku… Tak, jak to zrobił np. nasz dzisiejszy bohater. 

Mąż dokonał szokującego odkrycia

Pewien Rosjanin od jakiegoś czasu podejrzewał swoją ukochaną o zdradę. Aby dowiedzieć sie prawdy, postanowił pewnego dnia wyjść nieco wcześniej z pracy i złożyć żonie niezapowiedzianą wizytę. Mężczyzna zabrał ze sobą kilku przyjaciół i niezwłoczne udali się do mieszkania.

Gdy tylko dotarł na miejsce, zastał niezwykle przykry widok. Mąż nakrył swoją żonę w łóżku z innym mężczyzną. Rozwścieczony mężczyzna zupełnie nie potrafił sobie poradzić z tym, co zobaczył. Kochankowi udało sie wymknąć, natomiast żona musiała stawić czoła zaistniałej sytuacji… 

Całe zdarzenie uwiecznił na nagraniu, które trafiło do sieci!

Mąż postanowił niezwłocznie wyeksmitować niewierna kobietę z ich wspólnego domu. Wówczas małżonka rzuciła się wówczas na podłogę i zaczęła błagalnie prosić o przebaczenie. Swoje zachowanie tłumaczyła faktem, iż jest ciężko chora. 

Całe zajście zostało uwiecznione na nagraniu wideo. Internauci nie mogli uwierzyć, w to, co zobaczyli. Część z nich oczywiście rozumiała reakcję mężczyzny, natomiast niektórzy uważali, że zdecydowanie przesadził. Co więcej, pewna rosyjska organizacja feministyczna podjęła nawet próbę zidentyfikowania mężczyzny. Wszystko po to, aby ukarać go za jego haniebne postępowanie względem niewiernej żony. 

Jak poradzić sobie ze zdradą męża?

Nie jesteśmy pewni czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale według GUS zdrada jest przyczyną co piątego rozwodu.

Nie ulega wątpliwości, że niewierność ukochanego jest dotkliwym i niszczącym zachowaniem. Decyzja o pozostaniu przy partnerze, który dopuścił się zdrady w praktyce może okazać się nie lada wyzwaniem. Odbudowanie zaufania jest trudnym i wieloetapowym zadaniem, które niekiedy może trwać latami. Jeśli kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że nigdy w życiu nie będzie w stanie wybaczyć ukochanemu jego zachowania, powinna dać mu odjeść. Na dłuższą metę jego obecność może okazać się destrukcyjna. 

Małżeństwa, które zdecydują się na odbudowę związku, powinny niewątpliwie udać się do terapeuty, który wykorzystując wiedzę psychologiczną logicznie oceni czy powrót w tej sytuacji ma jakikolwiek sens.

ZOBACZ FILMIK:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka odmieniły swoją cerę nie do poznania. Dermatolodzy nie przestają o tym mówić
  2. Pies to wielki przyjaciel, ale i wydatek. Koszty mogą zdziwić
  3. Femi Stories to polska marka z silnym przekazem. Ich ubrania nosi Dorota Szelągowska
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  5. Barbara Kurdej-Szatan z imponującymi brylantami. „Kto jest sroczką i kocha błyskotki tak jak ja?”
  6. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  7. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo

 

Poprzedni artykułPsy prawie zagryzły się przez bramę. W pewnej chwili otworzyła się, niewiarygodny finał
Następny artykułMeghan Markle przytyła 16 kg po ciąży. Pojawiły się głosy, ze księżna ma depresje poporodową
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.