Mąż przypadkiem nagrał żonę, która miała opiekować się malutkim dzieckiem. Ludzie nie mogą uwierzyć w to, co widzą, bo kadry z nagrania wyglądają przerażająco. Gdy prawda wyszła na jaw, mężczyzna zrozumiał, jaka naprawdę jest matka jego dziecka.

Mąż, który umieścił kamerę w sypialni, zrobił to, bo chciał wiedzieć, co dzieje się z jego rodziną. Kobieta, która nie mogła doczekać się porodu, zupełnie się zmieniła i zaczęła się podejrzanie zachowywać. Nagranie jeszcze bardziej zaniepokoiło mężczyznę, który wkrótce miał odkryć prawdę.

Mąż nagrał żonę

Kobieta, która z radością oczekiwała na narodziny swojego pierwszego dziecka, po porodzie przeszła ogromną zmianę. Była apatyczna, nieobecna i rozdrażniona. Długie godziny spędzała w ciszy zamknięta tylko z dzieckiem. To bardzo zaniepokoiło jej męża, który martwił się nie tylko o kobietę, ale też o niemowlę przebywające z podejrzanie zachowującą się matką. Wtedy przypomniał sobie, że w pokoju została zamontowana kamera.

Mężczyźnie nie pozostało nic innego, jak tylko obejrzeć wszystko, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Gdy włączył nagranie, jego oczom ukazało się coś przerażającego. Podczas gdy dziecko spało w łóżeczku, kobieta na wznak leżała na podłodze, tuż przy nim. Czy było jakieś racjonalne wytłumaczenie? Zdenerwowany mężczyzna nie miał wyjścia, musiał skonfrontować się z żoną i zażądać wyjaśnienia tej sytuacji. Czy kobieta cierpiała na jakieś zaburzenia psychiczne?

Co robi żona, gdy męża nie ma w domu?

Gdy męża nie ma w domu, a kobieta jest sama z dzieckiem, kładzie się na podłodze, nie rusza się i nie wydaje żadnych dźwięków. Jak to wytłumaczyła? Matka niemowlęcia przyznała się do wszystkiego, a prawda okazała się nadzwyczaj zaskakująca. Żona zaczęła od tego, że niemowlę ma bardzo delikatny sen i jest bardzo wrażliwe na wszelkie dźwięki. Gdy położyła je w łóżeczku i próbowała się oddalić, dziecko zaczynało przeraźliwie płakać, a ona ponownie musiała się nim zajmować. Po kilku dniach była wykończona. Co zrobiła?

Kobieta uznała, że skoro kroki budzą jej dziecko, to nie będzie ich wykonywała. Po odłożeniu dziecka do łóżeczka sama kładła się na podłodze i w ten sposób odpoczywała w upragnionej ciszy! Mężczyzna nie mógł uwierzyć, że żona była zdolna do tylu poświęceń, a w dodatku ani razu się nie skarżyła. Wtedy zrozumiał, że ma w domu prawdziwy skarb, a kobieta nadzwyczaj kocha swoje dziecko i nie byłaby w stanie zrobić mu krzywdy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

mąż
facebook.com

Żona leżąca na podłodze początkowo przeraziła męża. Szybko okazało się, że jej zachowanie ma swoje wyjaśnienie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies to wielki przyjaciel, ale i wydatek. Koszty mogą zdziwić
  2. Najmłodszy tata w historii. Po latach cała prawda wyszła na jaw
  3. Nie żyje „Niebieska dziewczyna”. Kobieta dokonała samospalenia
  4. Maria: „Sypiam z szefem. Nie mam wyrzutów sumienia, ja mam profity, a on młodą d*pę”
  5. Zbigniew Wodecki nie był aniołkiem? Romanse i skandale z królem polskiej piosenki w roli głównej
  6. Kobiety oszalały na punkcie sukienki Kasi Cichopek. Ten krój to absolutny hit tej jesieni

Źródło: pikio.pl

Poprzedni artykułPies cały czas czekał przy pustym łóżku szpitalnym. Jego właściciel zmarł kilka dni wcześniej
Następny artykułWiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zaręczyli się! „Cieszymy się narzeczeństwem”
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.