Mąż już od dawna zachowywał się podejrzanie. Był szalenie zapracowany. Jego żonie było go bardzo żal. Zamartwiała się jego słabym stanem zdrowia i przemęczeniem, ciągle wracał wycieńczony, miał słabe nerwy i o kłótnie z nim nie było trudno. Jednak pewnego dnia wszystko się wyjaśniło, kobieta otworzyła list, który był do niego zaadresowany i wiedziała z kim ma do czynienia.

Mąż, który powinien być dla nas czystym jak łza obrazem, potrafi ukrywać przed nami swoją prawdziwą osobowość. Czasem całe życie możemy żyć z kimś, o kim jak się okazuje, niewiele wiemy naprawdę. List, który otrzymała kobieta, postawił jej męża w nowym świetle. 

Mąż na dwa etaty

Paweł, mąż kobiety, od dawna prowadził podwójne życie. Miał kochankę, koleżankę z pracy, z którą spotykał się wiele lat. Tyle czasu w kłamstwie to naprawdę niezły wyczyn. W końcu kobieta nie wytrzymała presji ciągłego ukrywania się, stałego bycia tą drugą, do której jeździł w delegacje. Rzuciła Pawła.

Mąż dostał olśnienia, że jednak bardzo kocha swoją żonę, która wytrzymywała jego zapracowanie, pysznie mu gotowała i dbała, by łykał witaminy, żeby nie stała mu się żadna krzywda z przepracowania. Przez cały ten czas wierzyła, że warto poświęcić czas z rodziną, na rzecz budowania swojej kariery, rozumiała, że satysfakcja ze stanowiska i wysokie zarobki to dla mężczyzny bardzo ważne. Gdy Paweł sobie to uświadomił, postanowił poprawić się jako mąż.

  1. Syn pięknej gwiazdy wytatuował sobie twarz. Nie przypomina już przystojnego nastolatka
  2. Nie żyje znany piosenkarz. Mężczyzna popełnił samobójstwo

Co dajesz, potem do ciebie wraca

W dniu, w którym jego kochanka rzuciła go, do jego rodzinnego domu przyszedł list zaadresowany na jego nazwisko. Żona domyśliła się, że to mandat i otworzyła go z ciekawości. Faktycznie, wewnątrz listu było zdjęcie z fotoradaru. Odkrywające całą prawdę o jej zapracowanym mężu.

Na zdjęciu pędzącego samochodu znajdował się Paweł w towarzystwie znajomej kobiecie twarzy, jego koleżanki z pracy. Data i godzina wskazywała na dzień, kiedy mąż spędził ponad dobę poza domem z uwagi na niecierpiące zwłoki spotkanie, tak przynajmniej twierdził. Jak widać, prawda była inna. Zrozpaczona żona zażądała wyjaśnień i w ten sposób dowiedziała się o latach życia w kłamstwie. Paweł błagał ją o przebaczenie, ale to chyba niemożliwe zaufać tak dobremu kłamcy. W pierwszej chwili list przyniósł kobiecie cierpienie, potem będzie wspominać go z wdzięcznością, bo przerwał ułudę jej życia, dzięki czemu mogła zacząć je na nowo. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
canva.com

Gdy żona dowiedziała się prawdy, nie mogła uwierzyć, że kochała tak podłego człowieka.

mąż
unsplash.com/ Headway

Mężczyzna dużo pracował, ale spędzał też niemało czasu ze swoją koleżanką. Romans trwał kilka lat.

mąż
fot. LUM3N, pixabay.com

List tak naprawdę uratował kobiecie życie. Dzięki niemu przestała żyć w kłamstwie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Hubert Urbański jest łysy. Elegancki prowadzący zaskoczył nowym wizerunkiem
  4. Ile zarabia Monika Zamachowska? Zdradziła, jak utrzymuje się po odejściu z TVP
  5. Marysia była pewna, że złapała męża na zdradzie. Dowiedziała się prawdy i zaczęła go przepraszać
  6. Odbiera mowę. Wyciekło nagranie ze Szczeną z „Chłopaków do wzięcia”; ostrzegamy, oglądacie na własną odpowiedzialność

Źródło: popularne.pl