Mąż Katarzyny Zielińskiej okazał się nie mieć litości. Mężczyzna tylko czekał, aż jego żona zaśnie, by zrobić coś, czego aktorka się nie spodziewała. Nagranie trafiło do sieci.
 
Wojciech Domański i Katarzyna Zielińska są małżeństwem już od 2013 roku, a także jedną z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Mimo upływu czasu ich uczucie nie gaśnie i, jak widać, aktorka jest w stanie wybaczyć mu wszystko. Choć trzeba przyznać, że tym razem mąż Katarzyny Zielińskiej okazał się dla niej bezlitosny. 
 
 
 
Mąż Katarzyny Zielińskiej zrobił aktorce kawał
 
Tegoroczny kwiecień to miesiąc psikusów i żartów. W prima aprilis mogliśmy, bez jakichkolwiek konsekwencji, nabrać naszych najbliższych, a jeżeli sami zostaliśmy nabrani – dziś mamy wyjątkową okazję i pełną zgodę, by się za to odwdzięczyć, oblewając kogoś wodą. Choć lany poniedziałek wydaję się zabawą dla dzieci, dorośli też biorą w tym udział. Mąż Katarzyny Zielińskiej okazał się wręcz bezlitosny. 
 
 
Mąż Katarzyny Zielińskiej tylko czekał, aż aktorka zaśnie i straci swoją czujność. Kiedy gwiazda odpoczywała na leżaku w ogrodzie, Wojciech Domański postanowił, że tradycji musi stać się zadość. Mężczyzna szybko pobiegł do kuchni, napełnił garnek wodą, po czym wylał jego zawartość na swoją śpiącą żonę. Co na to Katarzyna Zielińska? Jej reakcja mówi sama za siebie. 
  1. Prokuratura bada przyczynę śmierci aktora TVP. Miał tylko 46 lat, rodzina wydała oświadczenie
  2. Tegoroczna Wielkanoc zapisze się czarnymi zgłoskami. Podano jedyny dzisiaj bilans ofiar i zakażonych, nie jest dobrze
  3. Matura 2020. Minister edukacji podał prawdopodobny termin przeprowadzenia egzaminu

Katarzyna Zielińska ofiarą żartów męża

Katarzyna Zielińska podała ofiarą żartów swojego męża. Kiedy mężczyzna wylał na aktorkę cały garnek wody, ta szybko poderwała się z leżaka, a na jej twarzy malowało się ogromne zaskoczenie.

Na szczęście mąż Katarzyny Zielińskiej pomyślał o wszystkim i nagrał całe zajście, dzięki czemu możemy dowolną ilość razy oglądać zabawny filmik zamieszczony na Instagramie. Co na to aktorka? Wygląda na to, że gwiazda ma do siebie ogromny dystans, bo nawet przez chwilę nie złościła się na Wojciecha Domańskiego. Myślicie, że jeszcze mu się za to odpłaci?

ZOBACZ NAGRANIE I ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kocham mojego męża inwencję twórczą???? Dzień dobry!!! #zostajewdomu #waterfall #spring #happyeaster #goodmorning #goodvibes

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Mąż Katarzyny Zielińskiej nie przepuścił wyjątkowej okazji i oblał swoją żonę wodę. Aktorka nie kryła zdziwienia. 

mąż
@katarzynazielinska, Instagram

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański wzięli ślub w 2013 roku.

mąż
@katarzynazielinska, Instagram

Aktorka tak jak większość osób, ostatni czas spędza z rodziną w domu. 

ZOBACZ TEŻ:
Poprzedni artykułJak będzie wyglądać życie po pandemii koronawirusa? Niektóre scenariusze brzmią jak z filmów science-fiction
Następny artykułMiłość do psa silniejsza od miłości do ludzi? 7 oznak, numer 4 jest hitem
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.