Mąż pewnej kobiety zmarł na chwilę przed zakończeniem swojej misji w Afganistanie. Kiedy do Emmy dotarła wiadomość o śmierci ukochanego, jej świat legł w gruzach. Kobieta, która została sama z 9-miesięczną córeczką, długo nie mogła się pozbierać. Wszystko jednak zmieniło się, kiedy znalazła na komputerze męża dwa pliki. 

Todd Weaver, mąż wdowy, zapisał je na swoim komputerze na wszelki wypadek, licząc, że nikt nigdy nie będzie musiał ich przeczytać. Spełnił się jednak najgorszy scenariusz, a mężczyzna zginął na wojnie. Po jego śmierci, rzeczy żołnierza zostały odesłane do domu, a jego żona nie mogła uwierzyć w treść zastaną na komputerze.

Mąż zostawił jej list

Kiedy Emma otworzyła komputer męża, nie mogła w to uwierzyć. Na pulpicie znalazła list do siebie oraz do córeczki. Fragmentami postanowiła podzielić się na swoim blogu.  

– Cóż, jeśli to czytasz, to znaczy, że nie wróciłem do domu. Dlatego nigdy więcej nie będę mógł ci powiedzieć, jak bardzo Cię kocham. Przepraszam Cię, że już nigdy nie będę mógł być przy Tobie ciałem – zaczął list ukochany mąż Ale pamiętaj, że mój duch zawsze będzie z Wami. Zawsze. Baw się i ciesz się życiem – napisał w liście pożegnalnym. 

  1. Uwielbiany aktor przeszedł straszną chorobę. W sieci pojawiło się jego najnowsze zdjęcie, nie przypomina dawnego siebie
  2. Ostra awantura na antenie Polsat News. „Tadeusz Rydzyk nie jest moim ojcem”

Słowa skierowane do córki

Kobieta zdała sobie sprawę, że nadszedł czas, żeby żyć dalej. Kiedy przeczytała słowa męża skierowane do ich córki, wiedziała, że to dla niej musi być silna. Mężczyzna napisał, że nieważne co by się działo, zawsze będzie przy córeczce, skierował do niej piękne słowa zapewniając, że zawsze będzie przy niej.

Mąż przekazał wdowie także kilka wskazówek na przyszłość oraz zapewnił, że nie mógł wymarzyć sobie lepszego życia ze wspaniałą żoną i dzieckiem. To niezwykłe, że żołnierz nawet po śmierci okazał się niezrównanym wsparciem dla swojej ukochanej rodziny. Historie takie jak ta, wywołują łzy wzruszenia

ZOBACZ ZDJĘCIE:

maż
Fot. pixabay.com/kaboompics

Mąż przed śmiercią zostawił na komputerze dwa pliki. 

mąż
Fot. emmaweaveradayinthelife.blogspot.com/

Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co przeczytała.

mąż
Fot. emmaweaveradayinthelife.blogspot.com/

Okazało się, że są to listy pożegnalne dla niej oraz ich córeczki. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich
  2. Potężny żywioł na południu Europy. Niszczy wszystko, co spotka na drodze
  3. Krzysztof Krawczyk przyznał się do największego błędu życia. Zżera go sumienie
  4. Suczka ze strachu przestawała oddychać na widok ludzi. Już chciano ją uśpić, gdy zadzwonił telefon
  5. Wielka ewakuacja. W popłochu opuszczali domy i szkoły, setki osób na ulicach Warszawy
  6. Z pasją remontuje domy potrzebujących, jej własne lokum wygląda jak marzenie. Każdy smakosz śni o jej kuchni, zdjęcia robią wielkie wrażenie

Źródło: webniusy.pl

Poprzedni artykułBrat Agaty Dudy przerwał milczenie. Na jaw wyszły rodzinne tajemnice
Następny artykułCo się dzieje z mężem Dagmary Kaźmierskiej? Zatrważające informacje o ”królowej życia” na ”Pudelku”
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.