Mąż kobiety miał poważny problem z dochowaniem wierności. Nie spodziewał się, że wszystko wyjdzie na jaw. To było za wiele dla jego partnerki, która postanowiła spakować jego walizki. Odkrycie, którego dokonała podczas tego procesu, sprawiło, że natychmiast pojechała do szpitala.

Mąż przysięgał jej miłość i wierność, lecz prawda okazała się całkiem inna. Kobieta, która przyłapała męża na zdradzie, postanowiła spakować jego rzeczy i kazać mu opuścić wspólne mieszkanie. Gdy płacząc, wrzucała jego rzeczy do walizek, trafiła na malutką rzecz, która sprawiła, że zamarła. Gdy się otrząsnęła, wsiadła do samochodu i pojechała do szpitala.

Niewierny mąż i jego sekret

Gdy mąż kobiety, Włodzimierz był jeszcze jej narzeczonym, wszystko było inaczej. Był szarmancki, opiekuńczy, wierny i sprawiał, że jego przyszła żona, Agnieszka nie mogła doczekać się ślubu.

Wszystko zmieniło się, gdy para zaczęła starać się o dziecko. Po wielu nieudanych próbach, oboje poszli się zbadać. Z jajnikami Agnieszki wszystko było w porządku, lecz w gabinecie lekarskim okazało się, że Włodek nigdy nie będzie mógł mieć dzieci.

Od tego czasu mąż stał się zupełnie innym człowiekiem. Obcym. Coraz więcej pracował i zdarzało się, że twierdził, że nocował w swoim biurze. To sprawiło, że żona po jakimś czasie zaczęła nabierać podejrzeń. Gdy jej mąż spał, przejrzała jego telefon. W środku znajdowało się sporo wiadomości zarówno od kobiet, jak i mężczyzn. Włodek zdradzał ją – czasami z kilkoma osobami naraz.

Jak najszybciej do szpitala

Kobieta była w takim szoku, że poszła jedynie do salonu, gdzie z barku wyciągnęła butelkę whisky, i wypiwszy ją samotnie, zasnęła na kanapie. Gdy obudziła się rano, jej mąż był już w pracy.

Kiedy tylko otworzyła oczy, przypomniał jej się telefon męża i zawarte w nim zdjęcia i wiadomości. Agnieszka wpadła w szał i zaczęła pakować do walizek rzeczy niewiernego małżonka. W pewnym momencie natknęła się na coś, co zmroziło jej krew w żyłach. 

W teczce, której Włodek nie wziął tego dnia do pracy, leżał kawałek plastiku, który okazał się być testem na HIV. Wynik testu był dodatni. Kobieta poczuła, że robi jej się słabo i nogi odmawiają jej posłuszeństwa. Najszybciej jak się da, pojechała do szpitala.

Test, który zmienił ich życie

Gdy dotarła do szpitala, była cała roztrzęsiona. Musiała się odrobinę uspokoić ze względu na otaczających ją innych pacjentów. Starała się sobie przypomnieć, kiedy ostatnio współżyła z mężem. To było około trzech tygodni temu…

Gdy lekarz wrócił z wynikami testu, miał kamienną twarz. Kobieta bardzo bała dowiedzieć się, że mąż zaraził ją śmiertelnym wirusem. O dziwo, okazało się, że wynik jest negatywny – kobieta była zdrowa. Potrzebowała jednak wyjaśnień, których mógł udzielić tylko jej niewierny mąż.

Gdy wróciła do domu, Włodka wciąż nie było. Po jakimś czasie do jej drzwi zapukała policja. Kazali kobiecie usiąść i wypić szklankę wody. Poinformowali ją, że jej mąż tego wieczora postanowił popełnić samobójstwo. Ciało mężczyzny, który wyskoczył z okna swojego biura, znaleźli na chodniku przechodnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mąż
rawpixel.com

Kobieta sprawdziła telefon męża i zamarła.

Mąż
pixabay.com @Parentingupstream

Gdy zobaczyła, na co chory jest jej mąż, od razu pojechała do szpitala.

mąż
facebook.com – Nieformalna Grupa Łazarska, Joanna Błaszak

Mężczyzna, który dowiedział się o swojej chorobie, postanowił popełnić samobójstwo.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Na jaw wyszedł sekret Roksany Węgiel. Nawet najwięksi fani będą zaskoczeni
  4. Awantura w „Dzień Dobry TVN”. Kinga Rusin nie wytrzymała, odpowiedziała na zarzuty
  5. Alicja Bachleda-Curuś planuje ślub? Jej partner przyleciał do Polski, aby poznać przyszłych teściów
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu
Poprzedni artykułFryzury do okrągłej twarzy i wysokiego czoła. Sprawdzone triki dla wyrównania proporcji
Następny artykułKatarzyna Dowbor w młodości zachwycała urodą. Ciężko oderwać od niej wzrok
Redaktor działu show-bieznes w Lelum.pl. Student amerykanistyki, który kocha pisać, szczególnie krótkie formy. Dziennikarstwo to jego pierwsze zajęcie w życiu - wbrew przysłowiu o wchodzeniu do tej samej rzeki postanowił wrócić do tego, co lubi najbardziej. Jego ulubione gwiazdy to Krzysztof Krawczyk, Michał Szpak i Danny DeVito. Prywatnie lubi piłkę nożną, filozofię i gotowanie.