Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej był do tej pory wycofany z mediów społecznościowych. Teraz mąż córki Jolanty Kwaśniewskiej ma powody do świętowania, zrobił coś, czego nikt się po nim nie spodziewał. Pokazał jedno zdjęcie, wystarczyło.

Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej postanowił zacząć używać portali społecznościowych jak w zasadzie większość muzyków, artystów i osób z branży. Pierwsza jego publikacja wzbudziła wiele komentarzy.

Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej

Kuba Badach postanowił w ślad za żoną założyć sobie Instagrama. Jego pierwsze zdjęcie osiągnęło dużą popularność i falę komentarzy. Na zdjęciu Kuba Badach, a w zasadzie połowa jego głowy, nad którą znajduję się figura Chrystusa, zdaje się, że jest to pomnik ze Świebodzina. Nie zdjęcie jest jednak meritum, a podpis pod nim, śmieszna i inteligencka gra słów, której specjalistką jest żona Badacha.

Mąż nie chce pozostawać w tyle, a swoje zdjęcie podpisał: hasztagiem: #notozBogiem . Zabawny komentarz przyciągnął jeszcze więcej obserwujących:

– Matko Kubosko,

– No w końcu. Ileż można czekać!

Fani są zachwyceni, że mąż Aleksandry Kwaśniewskiej w końcu założył media społecznościowe. Gratulują mu odważnego ruchu i czekają na więcej!

  1. Syn pięknej gwiazdy wytatuował sobie twarz. Nie przypomina już przystojnego nastolatka
  2. Nie żyje znany piosenkarz. Mężczyzna popełnił samobójstwo

Kim jest Kuba Badach?

Kuba Badach to słynny muzyk jazzowy. Razem z Olą Kwaśniewską tworzą małżeństwo niemal od 10 lat. Aleksandra Kwaśniewska jest uwielbiana na Instagramie za swoje poczucie humoru i zabawne hasztagi. Ola obnaża założenia Instagrama o idealności, sylwetki, urody, ciała i rodziny, tworzy zabawne historie, które fani uwielbiają.

Miejmy nadzieję, że Kuba podoła tak wysoko postawionej poprzeczce. Jak na razie jedno zdjęcie zebrało prawie 4 tysiące obserwujących, a to dopiero początek. Wszyscy teraz czekają, w którą stronę muzyk poprowadzi swój profil, chociaż pierwsze zdjęcie sugeruje, że będzie tam mnóstwo humoru i zabawy. Czekamy z niecierpliwością na dalsze posty.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż Aleksandry Kwaśniewskiej
instagram.com/ tenkubabadach

Kuba Badach jednym takim zdjęciem zrobił furorę.

mąż Aleksandr Kwaśniewskiej
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Para jest ze sobą już 10 lat, a między nimi nadal iskrzy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Hubert Urbański jest łysy. Elegancki prowadzący zaskoczył nowym wizerunkiem
  4. Ile zarabia Monika Zamachowska? Zdradziła, jak utrzymuje się po odejściu z TVP
  5. Marysia była pewna, że złapała męża na zdradzie. Dowiedziała się prawdy i zaczęła go przepraszać
  6. Odbiera mowę. Wyciekło nagranie ze Szczeną z „Chłopaków do wzięcia”; ostrzegamy, oglądacie na własną odpowiedzialność

Źródło: jastrzab.post

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl